Cum se naste o barca

Creat de Vali, Iulie 11, 2011, 08:53:56 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

radasous

Sezonul de bantuit pe balta e pe la ultimul semafor, maine-poimaine o sa iti bata in copastie. Ca sa numai zic ca, practic, construiesti o barca veche  ;D Mai stiu eu pe unu' de creste paienjeni...
When people have trouble communicating, the least they can do is to shut up.
-- Tom Lehrer

corsarul

Eheee !....abia a venit iarna :-\....pan' la vara tot sa-si termine de construit barca !
Pana una alta...luati si salivati...ca asa fac si eu http://www.youtube.com/watch?v=aJq2VAnfPtw
Ce-mi mai placeeeee !!!! :D

tiganusmc

Salutare domnilor si cat mai multe mile parcurse  in 2012 !

Dragilor , lasati-l pe Vali  sa-si faca treaba cu considera el ca-i mai bine . Stiti ca omul este tipicar si vrea ca totul sa iasa ca la carte .
Sunt sigur ca ne va arata curand realizarile ;) .

Numai bine ,

Marius
Fishing cheaper than therapy

Mihaif99

Citat din: tiganusmc din Ianuarie 23, 2012, 10:40:28 AM
Salutare domnilor si cat mai multe mile parcurse  in 2012 !

Dragilor , lasati-l pe Vali  sa-si faca treaba cu considera el ca-i mai bine . Stiti ca omul este tipicar si vrea ca totul sa iasa ca la carte .
Sunt sigur ca ne va arata curand realizarile ;) .

Numai bine ,

Marius

Domunle TiganusManagingConsultant, ce interes aveti dumneavoastra ca Vali sa isi faca treaba si sa "ne arate cat mai curand realizarile" ?

Ceva, un contract intre dumneavoastra sau ma insel? Ia spuneti-ne si noua, sa venim nuntasi la parafarea contractului !

Scuze despre MC dar numai asta au de trei zile incoace.  MC in sus, MC in jos....

tiganusmc

Salutare Mihai ,

Ai nimerit-o dar nu in totalitate, si anume , sunt CM  si nu MC , adica Commercial Manager :) dar asta n-are nicio legatura cu postul meu . Aici nu este vorba de niciun contract ,voiam doar sa punctez faptul ca, din tot ce ne-a scris/detaliat  Vali pana acum , trebuie sa intelegem ca lui ii plac lucrurile facute bine , pana la ultimul detaliu si ca nu are rost sa-l presam . Zic sa avem rabdare , nu ? Cat despre invitatii la nunta , va tinem la curent ;).

Numai bine ,
Marius
Fishing cheaper than therapy

Vali

Salutare, daca e cineva care trebuie sa ia "intepaturi", ala sunt eu :D. Va salut din atelier, si va rog sa mai aveti nitica rabdare, sa treaca viforu' asta de-afara, ca nici nu se intareste rasina din cauza ca e prea frig. Acum lucrez in lemn la alta barca, dar imediat ce se mai "moaie" vremea, voi veni cu noutati ;).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

adrianpacurici

VALIIIII  !!!!!  Vreau sa vad BARCA  ;D  ;D  ;D

Vali

"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

adrianpacurici


Captan


ovidiu66

#115
Am ajuns si eu cu intarziere la acest titlu.
Astept cu nerabdare vesti despre barca, doar vesti bune.

A iesit "certificatul de nastere", cum o cheama?

Mihaif99

Pariu ca Vali "baga la greu"

Vali

Am un prieten bun, pe skipper, care mi-a zis la inceputul forumului ca "o barca face cat o mie de posturi". Din cauza ca am ajuns la 1000 de posturi, cred ca urmeaza sa apara si barca :D. As mai spune doar ca, pentru mine, o fapta face mai mult decat 1000 de vorbe, asa ca am sa vin direct cu rezultatul muncii, sa vorbeasca in locul meu :).

Iar afara tot incearca sa-si faca loc primavara, si mi-e un dor de Delta...
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

mario38

maestre , asteptam si niste filme cu probele de apa . cind o fii sa fie , ne incinta si etapele intermediare , nu numai produsul finit

Vali

Bineinteles ca va fi prezentata toata treaba, inclusiv etapele intermediare, dar vreau s-o vedem intai pe apa :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau