vand suport cadru prelata mars

Creat de dany, Ianuarie 23, 2014, 02:51:02 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

dany

vand schelet complet,nou, pt.prelata mars din doua ''c''-uri cu doua bucse rabatabile de prins pe barca si doua culisabile pe ''c''-ul principal,totul din inox.Teava are d=14mm cu 2mm in carne.Latime=148;h=135[''c''-ul mare]si h=105[c-ul mic].pret150e  [se pot folosi si ca suport biminitop]

bradutzu

Sa auzim numai de bine!

dany

#2
Totul din inox,inclusiv suruburile .A m sa fac poze maine ...si da bradutule , ti se potrivesc de minune,poti sta in picioare in barca cu el montat :D!!!pretul nu e batut in cuie...

bradutzu

nu uita ca eu am 2 m si dk stau in picioare nu ma incanta in mod deosebit pentru ca barca mea e mica si o inaltime prea o destabilizeaza in mars dar nu exclud varianta!
Sa auzim numai de bine!

acig

Dany,da pozele alea;Cred ca ma intereseaza!
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

cristiantutuianu

Acig fi atent :o la ce zic ,dany pune ceva la cale >:( Tare il vad ca ne face o surpriza  ;D ;D ;D

dany

#6
N-am nici o surpriza in dimineata asta,poate ceva poze!

dany

OKAZIE ...Reducere de pret [macar sa-mi scot banii]100 e la mine si voi platiti taxele de transport+ramburs...E mai mult decat multumitor....