Coronado de vinzare

Creat de home made, Aprilie 11, 2014, 10:26:17 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

home made

velier in stare perfecta de functionare,motor nou 6cp,4 timpi,yamaha,max 50 ore de functionare,fixat in put la pupa,vele set complet,cuseta dubla in careu,cuseta simpla pupa-babord,dubla in prova,aragaz electric si cu gaze....etc.velier tip coronado 7,6m,1,6 tone,fabricat in spania in urma cu 25-30ani,solid,derivor cu plumb atasat(partea de jos a derivorului)toate accesoriile pentru fostul motor diesel sint intacte,inclusiv suportii,iesire ax....etc.factura se poate discuta,pret 6000 discutabil.bafta!
si inca ceva,a facut egeea fara probleme citiva ani la rind.

ps:am mers cu el,asa ca nu-i o gluma :)iar pretul se poate discuta intr-o plaje destul de larga.pentru ce-i interesati,dati un pm sa va dau tlf.sau adresa de e-mail a vinzatorului.

mario38

Unde poate fii vazut . Cu stima

acig

,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

home made

nu,asta-i facut in europa,7,6m,cuseta mare in careu ,partea tribord,urmeaza un wc,tot pe tribord,cabina prova cu un pat pe toata suprafata.in babaord o masa cu aragazul de rigoare si chiuveta,babord-pupa o alta cuseta .cele mai generoase sint cusetele din careu si babaord-pupa.la origine a avut un motor diesel care a fost scos(accesoriile au ramas toate la locul lor)motorul a fost inlocuit cu unul in 4 timpi fixat la pupa(motor nou) intr-un put.ce-i interesant e ca lestul e putin supradimensionat si face barca foarte stabila(am simtit asta pe o hula de toata frumusetea)si poti sta in ea in picioare,la 1,82m eu am stat perfect !partea de lest,aprox. jumatate din chila,e detasabila la o adica,se poate modifica.si ce-i mai important:nu are osmoza,stiu asta pentru ca am ajutat la slefuirea si vopsirea ei cu antivegetativ.
cine-i interesat,un pm si va pun in legatura cu proprietarul sa negociati direct.bafta!


home made

pretul a fost redus cu 50%.........