Prima participare romaneasca la TID de la Ingolstadt la Sf. Gheorghe

Creat de legenda dunarii, Iunie 20, 2011, 10:17:48 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

x_petrolist

Citat din: zaad din Septembrie 17, 2011, 09:15:41 PM
care era mesajul ? ???
Intreaba-l pe cel caruia ii era adresat (Dl. Patzaichin) , ca nu era scrisoare deschisa.

legenda dunarii

salutari calduroase de pe uscat!
Nevoia personala de a vizita cat mai multi prieteni din Delta si realitatea cruda a ciclului vietii Omului pe Pamant, mai exact decesul tatalui meu cu cateva ore inaitea sosirii mele acasa, m-au facut sa intarzii la intalnirea cu d-vstra. Am in fata o lista foarte lunga, cu numele tuturor prietenilor, cu numele voastre dragii mei, pe care nu vreau sa o tiparesc dintr-un singur motiv: Nu vreu sa uit cumva vreun nume si sa isc vreo furtuna in inimile d-vstra. Sunte-ti toti ! Si la toti va spun: VA MULTUMESC ! Va multumesc pentru sprijin, incredere, ajutor, ganduri, fapte si prietenie!
Voi incerca sa fiu mai prezent si mai activ pe toate forum-urile celor pasionati de natura si aventura.
Al vostru,
Legendaru'
Nu exista "Nu pot!", "Nu vreau!". Lasati Lenea si Incapatanarea si fiti Activi...

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

Vali

Dumnezeu sa-l ierte pe tatal tau ...

Citat din: legenda dunarii din Septembrie 27, 2011, 12:53:48 AM
salutari calduroase de pe uscat!...
...Sunte-ti toti ! Si la toti va spun: VA MULTUMESC ! Va multumesc pentru sprijin, incredere, ajutor, ganduri, fapte si prietenie!

Noi iti multumim, in primul rand pentru tipul misto care esti :D.

Citat din: legenda dunarii din Septembrie 27, 2011, 12:53:48 AM
Voi incerca sa fiu mai prezent si mai activ pe toate forum-urile celor pasionati de natura si aventura.
Al vostru,
Legendaru'

Tu esti oricum prezent exact acolo unde trebuie, adica in mijlocul actiunii ;). Salutare si respect :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

mario38


monica.lidia

"Intilnim moartea numai cand se stinge o fiinta iubita." Don Miguel Ruiz....stiu sigur ca asa e....condoleante.
Felicitari pentru izbanda de la TID si pe viitor drum lin pe ape.
Nu plange pentru ca s-a terminat, bucura-te pentru ca s-a intamplat.

legenda dunarii

Salutare stimati colegi
Am ramas dator cu ceva poze...
Acum am si cablul ce-mi lipsea din dotare, asa ca...
Pozeee.....
Nu exista "Nu pot!", "Nu vreau!". Lasati Lenea si Incapatanarea si fiti Activi...

legenda dunarii

Nu exista "Nu pot!", "Nu vreau!". Lasati Lenea si Incapatanarea si fiti Activi...

legenda dunarii

Nu exista "Nu pot!", "Nu vreau!". Lasati Lenea si Incapatanarea si fiti Activi...

legenda dunarii

Nu exista "Nu pot!", "Nu vreau!". Lasati Lenea si Incapatanarea si fiti Activi...

legenda dunarii

Nu exista "Nu pot!", "Nu vreau!". Lasati Lenea si Incapatanarea si fiti Activi...

stavride

Stegul curcubeu... minunata poza. Superba aventura. Respect Razvane. Respect.
Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.