parbriz barca

Creat de dita marius, Mai 27, 2013, 09:56:15 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 9 Vizitatori vizualizează acest subiect.

dany

Cu schimbarea parbrizului sunt hotarat .Am in vedere montarea unei prelate de mars si nu vreau sa merg orbeste[radarul iese din discutie :)],cat despre viata mea aglomerata din ultima perioada si nu numai ,cei ce ma cunosc spun ca ziua la mine e prea scurta.Am un mare grup de prieteni,toti cu 10 ani mai tineri[cel putin],care abia tin pasul cu mine .Sunt ''motorul''multor activitati la care ei nici n-au visat,si spun iar a-nebunit nea'Dan ,apelativ pe cere le interzic sa-l foloseasca inclusiv prietenelor lor de douazecisiceva de ani .Ce bine ma simt intre ei,un lider de varsta cu minte de copil uneori....Poate modestia nu ma prea caracterizeaza , dar asta sunt...scuze ;D

stefand600

Buna ziua,

Cine ma poate ajuta contra cost cu o bucata de policarbonat compact de 3,4 sau 5mm pentru un parbriz. Dimensiunile sunt 510mmx350mm. De preferat din bucuresti sau imprejurimi.
Multumesc
Stefan D

nicu

si eu am avut  nevoie de o bucata  60cm/50 cm grosime  3 - 4 mm .am gasit  la 70 lei fumuriu la un anunt pe olx-
0730 323 868 in cartier Militari .


Vali

S-a mai discutat acest subiect aici: http://forum.capcompas.ro/index.php/topic,797.0.html , sunt si cateva contacte de furnizori. Cu permisiunea dvs, voi uni topicurile.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Betto

Policarbonat compact (solid), diferite grosimi, culori diferite, alb-transparent, maron-fumuriu,.. Bucati taiate, ...deci se vinde la mp., are la DEDEMEN  in Tulcea. Saptamana viitoare pot face poze si pot intreba de pret si suprafata minima care se poate vinde. Cat despre taiere, se pate face cu flexul cu panza de 1mm, finisare de slefuire, mecanic sau manual. Indicabil la prelucrari a se lipi folie de protectie pe ambele fete, in cazul in care nu are din magazin.

Betto

Am constatat ca, standul policarbonat solid de la Dedeman - Tulcea a fost schimbat, reorganizat. Foile mari din care se taia la cumparare au disparut, dar a aparut un stand nou. Nu am vazut decat policarbonat solid transparent, (fara alte culori). Insa, acum are bucati pretaiate la multe diferite dimensiuni.