Vand barca, motor, peridoc

Creat de Emil, Decembrie 06, 2016, 06:09:33 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Emil

Vand barca reconditionata, a fost folosita doar la 3 iesiri  dupa renovare. Motor Mercury 2t, 4hp. Peridoc artizanal.
Dimensiuni barca 4.5x1.6m
Pret 600 euro. Tel 0722496775 Emil
Sa auzim de bine !

acig

Bre,o barca se reconditioneaza si are ceva dimensuni;
Pai mata nu convingi pe nimeni de aici ca, ceva ce ar trebui sa se reconditioneaze in specificul unor tehnologi specifice,merita  o investitie atunci cand ea a fost numai ,,renovata "
Cred ca ti-ai ales gresit sait-ul
Scuze,.....
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

Emil

Si, ma rog, pe ce sait ar trebui sa postez?....am corectat obiectiunile dvs....
Sa auzim de bine !

Betto


timberland0910

Sau olx

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Vali

Sa nu uitam ca pe capcompas.ro orice user are dreptul sa-si prezinte oferta. Avantajul aici e ca userii se mai cunosc intre ei, si putem spune deci ca avem un plus de incredere in cadrul tranzactiilor. In plus, la nevoie se poate obtine si ceva consultanta online la achizitie sau vanzare.

Probabil colegii au reactionat asa din cauza ca initiatorul topicului e mai putin activ pe forum. Haideti totusi sa nu uitam de camaraderie si sa incercam sa fim mai putin acizi cu alti colegi de forum. Oricare din noi poate ajunge la un moment dat sa vanda ceva pe forum, si nu cred ca i-ar placea sa fie "luat tare" de colegi :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Emil

Citat din: Vali din Decembrie 13, 2016, 06:53:42 PM
Sa nu uitam ca pe capcompas.ro orice user are dreptul sa-si prezinte oferta. Avantajul aici e ca userii se mai cunosc intre ei, si putem spune deci ca avem un plus de incredere in cadrul tranzactiilor. In plus, la nevoie se poate obtine si ceva consultanta online la achizitie sau vanzare.

Probabil colegii au reactionat asa din cauza ca initiatorul topicului e mai putin activ pe forum. Haideti totusi sa nu uitam de camaraderie si sa incercam sa fim mai putin acizi cu alti colegi de forum. Oricare din noi poate ajunge la un moment dat sa vanda ceva pe forum, si nu cred ca i-ar placea sa fie "luat tare" de colegi :).
Deh....colegi care sunt mai proaspeti pe forum decat mine.....doar ca le place sa aiba numar mare de postari....daca nu dau reply si "sfaturi" la tot ce apare nou pe forum nu inseamna ca sunt idiot.
Multumesc de sprijin Vali!

P.S.
Am inceput "renovarea" la a doua barca, chiar daca nu e vreun velier cu 7 cabine ma stradui si ma documentez sa fie treaba de calitate.
Si asta e motivul vanzarii, nu vreau sa ma laud. Daca e cineva interesat de aceasta barca pentru pescuit (sau plimbari scurte) sunt dispus la negocieri.

Stima,
Emil
Sa auzim de bine !

Emil

Reducere de iarna: 500 de euro pentru pachet barcuta,motor, peridoc
Sa auzim de bine !

Emil

Multumim de gazduire, s-a vandut, se poate inchide.
Sa auzim de bine !