Ancore, veste, vele,s.am.d

Creat de Dbr, Februarie 01, 2017, 07:22:52 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Dbr

Va salut,
Postez un anunt generic pentru aproximativ toate accesoriile pentru ca altfel ar trebui sa pun pentru fiecare in parte,lucru care chiar ca ar incarca forumul inutil.
Pentru preturi, foto suplimentare, etc rog contact pe mesaj privat.
Asadar se vand diverse accesorii, printre care veste de toate dimensiunile( noi sau sh dar in stare excelenta), suporti pupa pentru motoare( fix sau mobil, noi si sh), un motor Yamaha 2 CP/ 2 timpi in stare perfecta( il vand cu garantie!), diverse ancore( in foto de 8 si 9 respectiv cea plianta de 3,5 kg), vele ( diverse fokuri si rande, spinakere,etc), baloane de acostare( noi si sh de diverse dimensiuni, diverse elemente de tachelaj,s.a.m.d.
Daca aveti nevoie de ceva anume, ceva necesar barcii dvs. rog faceti o intrebare pe mesaj privat, poate am prin diversele cutii cu accesorii ;)
Stima tuturor.

Dbr

Dimensiuni vele disponibile:
Randa: 9,3 x 3,5 - 250 euro
Fok: 7,2 x 3,5 ( set cu randa de mai sus) - 150 euro
Randa: 5,5 x 2,5  - 120 euro
Spinaker: 7,4 x 4,7 x 7,4 -200 euro
Fok: 3,8 x 2,05 - 70 euro
Fok:  3,6 x 2,15 - 70 euro
Randa : 6,5 x 2,9 - 250 euro ( material f buna calitate,stare impecabila, inclusiv balene,etc)
Randa: 5,5 x 2,5 - 120 euro
In principiu toate se afla in stare foarte buna (foto reale).
Stima tuturor.

black

Trimite mi si mie nr de tel. Ms

Dbr

La ultima incursiune in Olanda am adus o gramada de fendere( baloane acostare) scote si saule( grosimi intre 8-18 mm si lungimi intre 4-20m) si altele, noi si sh.
Accept pretul oferit de dvs. Sunt sigur ca puteti sa oferiti mai mult decat cer eu ;). Mai sunt deasemenea sigur ca la pretul acesta va sunt de trebuita pe barci.
Stima tuturor.

stefand600

Salut, pentru balonul prova ma abonez eu. Sambata pot veni sa-l iau.
Stefan D

stefand600

Aveti un numar de telefon la care puteti fi contactat?
Stefan D

Dbr

Da. Desigur. Am lasat mesaj privat. Stima.

Danillo

Salut DBR, de ceva timp.nu imi functioneaza mesageria....am mai avut o incercare sa iau legatura. M-ar ajuta un nr de telefon trimis prin sms la 0742023333. Multumesc

Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk


acig

In stiva aia ai parama de 8-10mm incepand de la min. 4o m lungime in sus?
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

Dbr

Salutare,
Au mai venit cateva motoare din NL( Evinrude 4 cp 4t cizma lunga, Yamaha 4 cp 4t cizma scurta, Yamaha Malta 3,3 cp 2t cizma lunga (aceste Malta sunt foarte  usoare), lazi frigo 12v-gaz, vele, catarge, ghiuri, elemente tachelaj, s.a.m.d. Nici nu mai stiu exact ce am adus. Despachetez azi si continui lista...
Stima tuturor.

Razvan Evergreen

Citat din: Dbr din Octombrie 10, 2017, 08:15:40 AM
Salutare,
Au mai venit cateva motoare din NL( Evinrude 4 cp 4t cizma lunga, Yamaha 4 cp 4t cizma scurta, Yamaha Malta 3,3 cp 2t cizma lunga (aceste Malta sunt foarte  usoare), lazi frigo 12v-gaz, vele, catarge, ghiuri, elemente tachelaj, s.a.m.d. Nici nu mai stiu exact ce am adus. Despachetez azi si continui lista...
Stima tuturor.
Bine te-ai intors sanatos.
Asta inseamna ca ne vedem azi, maine.

radu andritoiu

so, keep floating for pleasure

bbl81

lada frigo am solicitat si eu, dar am dat mp. Radule, nu ma lasa fara   :)
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

radu andritoiu

nu i bai, sigur are mai multe
daca nu , ti o cedez
a
so, keep floating for pleasure

bbl81

nu ii cazul sa o cedezi   :)   dam cu banu   cine castiga, da berea.
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"