Intrunirile capcompas

Creat de Vali, Martie 02, 2017, 09:01:05 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Alex1958

Am vorbit cu omul si e de acord sa-i dau numarul.
Dan (ponton Periprava)
0786252525
Atentie! la Periprava singurul operator GSM romanesc disponibil e TELECOM. Roamingul prin Ukraina e foarte costisitor.
Toate cele bune!

gabriel.c

Salut,eu sunt acum la Periprava. Nimic de 2 zile ,ceva caras . Crap deloc .Pescuim in 3 locuri diferite (suntem 3 bărci ) in Bambina ,pe Chilia ,și in Cernovca și nimic .Nu cade nimic la nici o echipa.

Danv

Multumim de info,inseamna ca trebuie sa incercam alte zone.

mariusm piesenoi111

Nu știu ce sa zic
Prietenul meu s-a întors duminica de la Chilia și a stat o săptămână.citez: partida vieții la crap
Dar doar la bile și doar la alea din Decathlon
Nu dați cu pietre....eu doar am redat info 🤔

Alex1958

#184
Anul asta am avut in zona doua partide bune si una dezastroasa.
E foarte sensibil la schimbarile de vreme si acum tocmai se intampla una....

bradutzu

Eu m-am intors Duminica. Partida ratata aproape complet!
Sa auzim numai de bine!

Danv

Dunarea Veche,zona Crisan,Mila 23 sau bucla Uzlina,are cineva informatii?

gabriel.c

Astăzi slab iar ,a bătut vântul dinspre mare .(dar a bătut de nu puteai sta in ancora)Am pescuit in gura la Bastroe  2 echipe 4 crapi.(8 kg cel campion și 3 ciortani 2/3 kg).
Doar la dechatloane(monster crab) de 16 sau  de 20 cioplite cu cuțitul .
Nu știu cum le alege  mustăciosul dar credeți-mă am dat cu 4 feluri de bile bune și doar la prostiile astea a vrut. Partea proasta e ca bate vântul rău de tot .Vedem mâine și mai vorbim . Așa ca Alex i-ați monster crab de la Dechatlon bile mici pt tras și mari pt nada.

Sam

Salutare tuturor,

Saptamana viitoare, intre 22 si 25 octombrie, voi fi in zona Crisan; daca mai sunt colegi prin zona, m-as bucura sa ne cunoastem!

Pana atunci, toate bune!

P.S. Poate vreun coleg sa-mi recomande niste locuri bune de pescuit salau prin imprejurimi?

mariusm piesenoi111

Salutare Sam
Ar fi trebuit sa fiu si eu in zona dar un prieten s-a dat lovit și am renunțat
Vezi că am scris eu ci două pagini mai în urmă despre ceva locuri în zona aia

Sam

Atunci ramane pe altadata! Numai bine pana atunci!

Haiduc

Salutare tuturor
Saptamana viitoare, intre 4 si 7 voi fi la o partida de pescuit in Mila 23, daca cineva mai este in zona ca tot se insereaza devreme poate ne intalnim la un sprit.
Numai de bine sa auzim.

stefand600

Salut, in perioada 15 martie-04 aprilie este deschis la stiuca. Are cineva ceva intentii?
Eu voi fi pe 26 martie la Maliuc.
Stefan D

Alex1958

Si eu voi fi in delta 26-29 Martie 2020.
Cel mai probabil zona Crisan- M23, dar, in functie de "breaking news" -privind pescuitul desigur- pot merge oriunde!

AdrianZUZ

Si eu 20-22.03 cu grup colegi in M23.