Participarea mea la TID 2011 ( Ingolstadt-Sf Gheorghe)

Creat de Delafluviu Guzi, Aprilie 17, 2011, 11:24:57 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bogdanbuciu

De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Vali

Din pacate, n-am reusit sa ajung la Bucuresti sa particip la serbare, si nici macar sa trimit o poza  :-\. Daca mai are cineva timp si chef, poate puteti sa-mi printati si mie poza de la avatar, macar asa poate ajung sa ma plimb si eu cu Legendaru  :P. Serbare placuta si drum bun lui Razvan :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Delafluviu Guzi

#137
Situatia la zi a fondului colectat, pentru participarea mea care nu mai e posibila...
Conform extrasului de cont, in 31.05.2011, era adunata suma de 3953,02 lei, plus 100 lei de la Iliviu,plus 100 lei de la mine, care nu erau depusi in banca, egal   4153,02 lei

Prima transha de 1000 lei, inmanata Legendarului in 10 iunie, dupa cum urmeaza :
-Hetrucg 100 lei
-Thor 300 lei
-Guzi 100 lei
-Oldrat 100 lei
-Ciby  100 lei
-Hoinar 200 lei
-Vali

A doua transha ,inmanata  duminica 19 iunie :
- iliviu 100 lei
- Florio 200 lei
- Lipan 300 lei
- Buccaneer 400 lei
================================================================================
Am restituit, la cerere, dupa cum urmeaza :
- Byteworks 220 lei
- Zaad 100 lei
==========================================================================

Au ramas necheltuiti in cont, suma de 1732, 02 lei
Rog pe  Gigi Tolan si Solpet sa-mi trimita pe privat un numar de cont unde sa depun suma, ce urmeaza a fi restituita. Cu ceilalti prefer sa ma intalnesc personal ( Buciu,, Stavride, si galatenii : Puf,Rishikin30,Boris, Mihai, Vicentiu)

Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de o vara teribil de frumoasa !

bogdanbuciu

pai bine mah maestre mah,
nu te-am rugat eu sa ii dai si suta de la mine la telefon inaintie cu 1 zi de imprietenire?
Daca mai e timp sau daca are vreun cont te rog sa o trimiti, daca nu, nu.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

CrocodiluDiluDilu

Citat din: Delafluviu Guzi din Iunie 20, 2011, 08:27:50 PM
Situatia la zi a fondului colectat, pentru participarea mea care nu mai e posibila...
Conform extrasului de cont, in 31.05.2011, era adunata suma de 3953,02 lei, plus 100 lei de la Iliviu,plus 100 lei de la mine, care nu erau depusi in banca, egal   4153,02 lei

Prima transha de 1000 lei, inmanata Legendarului in 10 iunie, dupa cum urmeaza :
-Hetrucg 100 lei
-Thor 300 lei
-Guzi 100 lei
-Oldrat 100 lei
-Ciby  100 lei
-Hoinar 200 lei
-Vali

A doua transha ,inmanata  duminica 19 iunie :
- iliviu 100 lei
- Florio 200 lei
- Lipan 300 lei
- Buccaneer 400 lei
================================================================================
Am restituit, la cerere, dupa cum urmeaza :
- Byteworks 220 lei
- Zaad 100 lei
==========================================================================

Au ramas necheltuiti in cont, suma de 1732, 02 lei
Rog pe  Gigi Tolan si Solpet sa-mi trimita pe privat un numar de cont unde sa depun suma, ce urmeaza a fi restituita. Cu ceilalti prefer sa ma intalnesc personal ( Buciu,, Stavride, si galatenii : Puf,Rishikin30,Boris, Mihai, Vicentiu)

Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de o vara teribil de frumoasa !

In postul « Răspunde #115 : Iunie 09, 2011, 13:04:57 » optam si eu pentru transferarea sumei de 150 lei catre Legendar. Poate am scris prea tarziu sau poate nu a fost vazut postul, dar nici aici nu apar pe nici o lista.
Life in color!

Delafluviu Guzi

#140
Bai baieti, o parte din oameni mi-au comunicat despre treaba asta prin telefon, altii, prin mesaj scris privat.Daca s-au strecurat niscaiva erori, dupa cum ati constatat,  nu-mi ramane decat sa-I pun banii in brate, la sfarsitul lunii august, cand o fi sa ajunga pe teritoriul romanesc, ca si atunci nu va avea scutire de la cheltuieli.
El sa fie sanatos si sa nu aiba probleme, ca sa mai si termine tidul, ca dealtfel va avea ceva probleme pe traseu (n-are spray-deck, cocpitul are o forma atipica, pt asa ceva. Plus proiectul in sine, are niscaiva lacune, pentru o astfel de expeditie. Caiac scurt, destul de lat si un fund aplatizat...dar deh subiectivismele, raman impartite !)