*

Autor Subiect: Caut sa inchiriez  (Citit de 351 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cristina90

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
Caut sa inchiriez
« : Noiembrie 02, 2018, 09:15:57 pm »
Buna seara,cautam sa inchiriem o barca pentru doua zile in Tulcea.Mentionam ca motorul il avem noi de 5 cp.Dorim sa inchiriem pentru pescuit,pentru doua persoane,vor avea echipamentul pentru pescuit si un cort.Multumim anticipat.0756 681 538.
« Ultima Modificare: Noiembrie 02, 2018, 09:45:29 pm by Cristina90 »

Zodiac

• Full Member
  • Mesaje postate: 123
    • Vezi Profilul
Re: Caut sa inchiriez
« Răspuns #1 : Noiembrie 02, 2018, 09:40:42 pm »
Daca vrei sa primesti un raspuns rapid si la obiect , cred ca ar fi bine sa spui si ce activitati doriti sa faceti cu barca si in plus cate persoane si ce bagaje  ! Exista mai multe tipuri de barci .
Bine ai venit pe forum !

Cristina90

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Noiembrie 02, 2018, 09:45:51 pm »
Multumesc,am modificat

Zodiac

• Full Member
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Noiembrie 02, 2018, 10:09:15 pm »
Presupun ca nu aveti permis de conducere . E destul de greu , desi nu imposibil sa gasiti pe cineva in conditiile acestea .

bobinuta

• Full Member
  • Mesaje postate: 177
  • Tintind spre iesirea din Matrice :)
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : Noiembrie 03, 2018, 12:17:11 pm »
Presupun ca nu aveti permis de conducere .

Zodiac, cu motor de 5CP nu au nevoie de permis de conducere ambarcatiuni, pot iesi fara nici o problema.
@Cristina90: Puteti cauta si pe internet, exista oferte, de exemplu cele de pe ProBarca:
http://www.probarca.ro/anunturi/1/3/Oferte-inchiriere/Oferte-inchirieri-barci.htm

... dar puteti incerca sa postati si pe urmatoarele grupuri Facebook:
- BMR-13.12.2016-BĂRCI, MOTOARE, REPARAȚII, RECONSTRUCȚII, LEGISLAȚIE-BMR (daca nu primiti aprobare pentru Join, va pot oferi eu o invitatie);
- Barci Motoare-Reparatii Tulcea ;
- SPINNING ROMÂNIA ;
- AVENTURI IN DELTA DUNARII

Daca primiti oferte convenabile, v-as ruga sa reveniti si sa postati sursele, ca sa nu mai sapam si noi in plus :)

Fir intins si ape linistite!
Cezar
Toate cele bune !
Cezar

YO3KXL Team
RoLink Team

Zodiac

• Full Member
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : Noiembrie 03, 2018, 12:30:47 pm »
Zodiac, cu motor de 5CP nu au nevoie de permis de conducere ambarcatiuni, pot iesi fara nici o problema.

Pai ...banuiesc ca macar atata lucru stiu si eu ;D ! Am studiat si eu putin netul inainte de a posta .
Toti vor bani multi si din acest motiv inchiriaza barca numai cu motorul lor si in plus cu conducatorul lor . Daca ei vin cu motorul lor in primul rand cred ca nu doresc sa investeasca o suma consistenta , altfel nu cari cu placere un motor dupa tine  ;) .
Cand am presupus ca nu au permis(avand motorul de 5 cai) m-am gandit la faptul ca putini ar inchiria o barca unuia care nu are permis , in zona Tulcea care este o zona foarte circulata . Cel care inchiriaza poate presupune ca da barca unuia care habar nu are de nici o regula de navigatie si de "citit apa" deci pentru el riscurile ar fi mari . Unul care detine carnet prezinta mult mai multa incredere .
Spor !

Recent

Last 5 Shouts:

Vali

Octombrie 24, 2018, 07:19:46 pm
 Tutorial de incarcare poze pe servere externe: https://forum.capcompas.ro/index.php/topic,2218.msg37910.html#msg37910

gupi

Octombrie 22, 2018, 03:32:41 pm
cica functioneaza

gupi

Octombrie 22, 2018, 03:31:19 pm
teste - forumul se va bloca in cateva minute, apoi ar trebui sa se restaureze automat

Vali

August 07, 2018, 09:49:52 pm
Atentie: pe Shoutbox se pun chestiuni de interes pentru toata comunitatea, anunturi importante etc. Postarile personale le pastram exclusiv pe topice. Multumesc.

bobinuta

August 07, 2018, 05:47:51 pm
Solicit recomandare scule (ieftine) de pescuit la Marea Neagra! https://forum.capcompas.ro/index.php?topic=2747.msg47390;topicseen#new

Show 50 latest
Membri
Stats
  • Total Mesaje Postate: 47464
  • Total Subiecte: 2450
  • Online Today: 61
  • Online Ever: 218
  • (Octombrie 28, 2018, 03:29:22 pm)
Utilizatori Online
Users: 3
Guests: 36
Total: 39