Bun venit pe Forumul Cap Compas

Creat de Vali, Aprilie 16, 2011, 03:58:37 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

AdrianP

Salutare,
Numele meu este Adrian, 40 ani, Slatina. Pana anul acesta am cochetat cu barcile, am avut o gonflabila si una din polietilena. Am cochetat cu ideea de a construi un skiff, dar nu am avut curajul sa incep. De cativa ani cochetez cu caiacul, iar anul acesta, dupa doua gonflabile am achizitionat unul de fibra. Ma decar indragostit lulea de caiac.
O zi usoara tuturor!

Nando2667

Bună ziua .Cristian Nan este numele  meu sant din Voluntari momentan sant șofer de TIR.sant pasionat de pescuit de la 12 ani iar ca și  barca  am un zodiac .

gvincentiu

27.225 FM, colegu'. Bine ai venit!!!
Ganduri bune !

mariusster

Salutare domnilor,

Ma numesc Marius si sunt din Ploiesti.
Inca nu am barca, insa d-aia m-am inscris pe capcompas, sa rezolv o data obsesia asta ;)
Ma bucur ca am gasit  in acelasi loc atata informatie pertinenta si oameni de calitate.

mariusm piesenoi111

Bine ai venit Marius!
Cu drag Marius :)

alesis28

Salut pe toti forum-istii! Numele meu este Marian , am 43 de ani si sunt din Resita si m-am inregistrat pe acest forum din dorinta de-a afla cat mai multe informatii despre barci. Mentionez ca pasiunea pentru barci e relativ proaspata la mine si sunt interesat sa-mi cumpar o barca gonflabila + motor pentru agrement si sa ies cu familia pe lac, Dunare si pe mare in concediile pe care le facem de obicei in Croatia.

Vali

Salut Marian si bun venit pe capcompas.ro. Speram sa gasesti aici tot ce te intereseaza, si sa ne impartasesti cand doresti din experientele tale pe ape.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Cristi Cristi

Salutare la toti membrii. Sunt Cristi din Teleorman si m-am inregistrat pe acest forum din dorinta de-a afla cat mai multe informatii despre barcile din fibra si aluminiu . Multumesc  inca odata pt accept

black

salutare tuturorm
Ma numesc Gabriel  am 47 ani inginer electronist de meserie si posesorul unui Shetland 570.Momentan este inca in Anglia sper sa ajunga luna aceasta in Galati.
am sa va tin la curent cu reparatia barcii . Evident am nevoie de tot sprijinul vostru . Evident "contra cost" si doar in restaurantele din Galati

Intersect

Salut Gabriel bine ai venit,o sa iasă o barcă pe cinste mai ales ca sunt mulți pasionați aici pe forum care au recondiționat barca într-un mod excepțional.

Born to fish forced to work!!!

Born to fish,forced to work!!!

black

merci ptr incurajari
Extraordinar ce multe poti afla de pe forum
Multumesc anticipat tuturor

Alex1958

Salut Gabriel!
Suntem cumva cumnati, caci tinem doua surori- Shetland 570!
Bun venit pe forum si te asteptam cu poze si descrieri detaliate.
Toate cele bune!

black

 salut alex 1958
vreau sa discut mai multe cu tine despre echiparea barcii.
daca poti sa mi trimiti nr de tel  ar fi super

Vali

Salut Gabi si bun venit pe forum, la fel si colegului Cristi Cristi.

Rugamintea e sa povestim totusi pe forum ce ne intereseaza, fiindca sunt poate si alti barcagii "in nevoie". Din cauza asta, eu personal prefer sa povestesc pe forum decat la telefon, discutiile online fiind de utilitate pentru intreaga comunitate. Cand e vorba de ceva care necesita discretie, avem mesajele private.

Ce am scris nu e o observatie, ci un mod de a face cat mai eficienta comunicarea intre barcagii. Daca s-ar fi pastrat doar in discutii telefonice ce a povestit lumea pana acum, nu mai exista nici capcompas, nici barcaholic sau alte site-uri pe specific. Asteptam deci un topic nou unde sa ne povestesti de barca ta.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

black