LA MULTI ANI !! "CAPCOMPAS"

Creat de corsarul, Decembrie 30, 2011, 06:39:36 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bogdanbuciu

La multi ani barcagii, perscari si braconieri. Un an nou cat mai bun tuturor.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Vali

La multi ani tuturor, si abia astept sa ne adunam la Barcaweek :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Florio

Si asa a mai trecut un an, de parca n-ar fi fost. Dar am marturie ca a fost si a fost frumos tare ! Am marturie in poze, filme si in bucuriile care mi-au crescut in suflet, ca un cozonac pe vatra :) .
Sa ne revedem tot in asemenea imprejurari !
Multi ani pe ape prietenoase !

ss

La multi ani, prieteni, sa ne vedem cu bine pe ape!

gvincentiu

Citat din: Florio din Decembrie 31, 2012, 06:04:14 PM
... suflet, ca un cozonac pe vatra :) .
Bine, bine, stimate coleg, deci asa, pe vatră, ha? La multi ani tuturor! Ma duc sa o vad pe Sandra, Captain Jack si cine o mai fi la Sala Sporturilor!
Ganduri bune !

rexsailor

LA MULTI ANI!
Si vant prielnic in tot ce faceti!
nu-mi spune ca nu se poate, ci spune-mi cum se poate !
pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic!        ( eduard burke )

x_petrolist


Imi

La Multi Ani, la toti barcagii si familiilor lor ! Sa aveti parte de barca ideala cu care sa navigati multe mile pe apele planetei cu un vant prielnic si sub un cer insorit !

gvincentiu

Stan Marius si Sandra = Revelion GAlati 2013
Ganduri bune !

kir_gutzakis

La Multi Ani tuturor, ganduri bune si vanturi pe masura! 8)
"Cea mai buna barca e cea pe care o ai sau daca inca nu ai una, cea pe care ti-o poti permite azi; nu pierde timp asteptand sa-ti poti lua barca visurilor. Ia-ti o barca si pleaca azi. O barca de 8 m azi e mai buna decat una de 20 peste 5 ani."-Romeo zis Skipper

stavride

La multi...doamnelor. Si la multe...domnilor.
Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

kato

La multi ani si sanatate la toata lumea !!!

Deciy

La multi ani !

Nu luati in seama numarul 13 din pupa, va fi un an infloritor pentru toti !
Vanturi prielnice sa ne dea Dumnezeu si valuri linistite.

Numai bine.

Vali

Sa stii Decebal ca nici nu ne inspaimantam despre anul cu 13 in coada, ca doar tocmai am scapat de apocalipsa aia mare :D. Uite de exemplu, eu tocmai am descoperit ce bine se potriveste parfumul de rasina poliesterica pe langa un vin bun din dealurile Bestepe, plus o muzica de la mama ei ;). Mi-am schimbat si poza de la avatar, cu o poza din 2007 de la Mila, tocmai pentru a dedica anul asta golanelilor pe ape. Asa ca tragem tare sa ne facem iarna barca si vara sania, si apoi cu veselie la Barcauic  8).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Intersect

La multi ani si un an nou cat mai plin de evenimente placute,Multa sanatate  :D
Born to fish,forced to work!!!