Suzuki ori Honda

Creat de Catalin, Februarie 06, 2013, 08:58:45 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Vali

Ciao Catalin, ti-am trimis pm cu numarul de telefon al lui Lacra, sun-o si iti va spune ea cum sa ajungi. Nici eu n-am ajuns inca pe la magazin, dar trebuie oricum sa ajung, am mai multe de cumparat.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Catalin

Mersiiiiiiiiii.........am vorbit deja cu dansa si am inteles unde este magazinul.

Catalin

Vali...exista in Galati acea persoana care poate vedea electronic de cand este un motor?? Ma gandesc ca exista ca la masini  un terminal care citeste tot ce se poate citi din calculatorul motorului. Ma refer la orele de functionare si poate datele la care au facut revizii...stiu eu??!!!

Catalin


Vali

Stiu ca au cititor de ore la Plasma. Mai e un baiat din Braila care stiu ca mai are asa ceva, il stie un prieten de-al meu. Am sa-l intreb si iti trimit la fel datele de contact pe privat.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Catalin

Multumesc ..mi-ar prinde bine...

Intersect

Iti trimit pe privat nr.unui mecanic din Braila,vorbeste cu el si vine si la Galati nu e problema.
Imi aduc aminte ca testerul iti afisa foarte multe date- orele de functionare,regimul de turatii...
Born to fish,forced to work!!!

Catalin

Stie cineva daca in Romanica pot gasi un ceas smartcraft care pe langa ce arata electronic sa-mi arate turatiile motorului. Daca da ..unde??? Am uitat sa spun ...pentru un mercury.

Catalin

Multumesc mult Intersect...astept...ma duc eu cu dihania la Braila ...nu e o problema....char saptamana asta care vine daca are timp de mine.


Catalin

A-ti vazut careva MercMonitor smartcraft ...astia de la Mercury zic ca poate duce la o economie de pana la 20% la combustibil. Acum ca sa vinzi ceva ...mai spui si basme...pana la proba contrarie. De aceea intreb ...A VAZUT CAREVA ??

Intersect

Suna-l si vorbeste cu el ca este baiat de comitet si sigur o sa vina el la Galati,nu are rost sa bati tu drumul pana la Braila.
Born to fish,forced to work!!!

Catalin

#56
MULTUMESC MULT....Il sun luni de dimineata sa stabilesc o intalnire cu el....Raman dator...ar cam trebui sa stiu ce brand de bere beti....

Catalin

Marina de la Galati...azi....e GOALAAAAAAAAAAAAAAAA

Catalin

http://www.nautica-shop.ro       Tot ce vrei de la........... Lacramioara... si magazinul este intradevar pe langa metro. Dupa "Pietricica" faci stanga pe o alee si in cadrul halelor noi dai de magazin. 

as69

http://www.motoaresuzuki.ro/motoare-de-barca/DF_20 

imi spune-ti si mie daca acest model este pe carburator,sau injectie?
multumesc mult.