Poze de la TID 2011

Creat de hoinar, Septembrie 12, 2011, 01:54:38 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

hoinar

Pretuieste si accepta fiecare clipa ca si cum ar fi un cadou primit de la Dumnezeu

capitanu

Ai acceptul meu sa folosesti pozele cu mine si cu Legenda Dunarii din albumul lui Radu. Sa imi dai si mie te rog un link sa vad cum a iesit. Spor la treaba

Florio

Citat din: hoinar din Septembrie 12, 2011, 01:54:38 PM
Pentru cine este interesat cateva poze de la de la TID 2011
https://picasaweb.google.com/102611596143329936491/TurneulInternationalAlDunarii2011#

O zi buna si blanda,
Radu

La naiba ! Iar m-ai sensibilizat Radule ! :)  Ce epopee ! :)

Vali

Cand vad pozele lui Radu, imi vine sa pun bani jumi-juma cu Lipan sa ne luam barda aia, sa o folosim impreuna :D, din cauza ca (inca) n-am gustat din frumusetea datului cu caiacu' in gashca...
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

capitanu

Te asteptam cu placere, dar grabeste-te ca vezi ca Dunarea este in scadere  :P  ;D , seaca domne si tu nu apuci la gasca cu caiac.

Vali

La ce ploaie diluviana e afara, am totusi convingerea ca o sa ramana macar un strop, sa apucam sa ne dam in gashca, si sa ne faca Hoinaru poze ;).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

capitanu

Bine ca ploua acolo la voi, ca la mine la munte au secat fantanile, balta mi-a secat, am scos pestii mai mari si i-am mutat in alta balta si tot nu ploua. Asteptam caldura.