Lynx 14 - pocket cruiser/mini-velier de vanzare

Creat de byteworks, Mai 20, 2011, 09:03:35 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

byteworks

Din pacate trebuie sa-mi micsorez flota, asa ca scot la vanzare barca Lynx 14, pocket cruiser/mini-velier de 14 feet/4,3 m, cu cabina cu 2 locuri de dormit, potrivita atat ca barca de agrement pentru iesiri de un weekend sau chiar si de o saptamana, si pescuit de toate genurile, pe ape interioare si maritim costier.

Lynx14 alaturi de suratele mai mici:



Eu cred ca merita sa aruncati o privire pe paginile de prezentare, pentru orice intrebare nu ezitati sa ma contactati.

Lynx 14

byteworks

Fortat de criza propun un pret fulger de numai 2300 de euro pentru perioada 25 mai - 5 iunie, Lynx 14 va asteapta!

byteworks


Vali

Fiindca a fost prima mea barca facuta integral pentru un client, pentru cine va cumpara pocket-cruiserul Lynx 14 ofer gratuit absolut orice lucrare de imbunatatire, echipare cu greement etc :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

byteworks

Hai oameni buni ca incepe sezonul - 1500 de euro :mad: chilipir curat pentru barca asta!

Lynx 14 de vanzare.

Ultima noutate, dupa ce a trecut iarna bine protejata - am gasit si luat teava de dural pentru catarg, inclus in pret!

byteworks

Pentru un inceput de sezon frumos, acum la pret SOC: 1000 euro !!!

Acum include si bonusuri: baloane de acostare (4 bucati), parasolarul alb din poze, pompa manuala de apa, scarita de lasat/urcat din apa si altele !

Nu va spun ce fractiune e din costul de constructie - si e mai ieftin ca o Laguna!

Aruncati o privire:

Pagina de prezentare
Fotografii
Filmulet

gvincentiu

Ganduri bune !

Vali

Citat din: gvincentiu din Aprilie 19, 2012, 10:42:16 PM
Ce naiba nu am eu banii astia acum?

Hai ca te imprumut eu cu o parte, sa facem in asa fel incat sa ramana tot intre pasionati barcuta :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

byteworks

Pentru tine Vincentiu aprob si in doua rate, ba mai plusez si cu setul de vele nou noute daca promiti ca ma dai si pe mine cu ea.

gvincentiu

#9
Is bagat pana peste cap in constructia mea. Daca stiam mai din toamna, adaptam toata logistica pentru asa ceva. Deja jumatate din bani i-am bagat in dinghy (materiale+vele). Poate cine stie, va ramane prin zona noastra. Oricum, multumesc pentru intentiile bune insa acum, eu nu pot sa ma ridic la inaltimea lor. Pretul e...... n-am cuvinte! Sigur isi gaseste tovaras.
Ganduri bune !

byteworks

Ma gandeam si eu, n-ai tu sufletul sa renunti la constructia ta  ;D

Asa ca variantele super avantajoase raman la indemana altora!

byteworks

Barcuta a incheiat un nou voiaj, 3.100 km pe remorca in spatele masinii prin Bulgaria, Grecia si Turcia (ultima un neprevazut istanbulez de 2 zile) si 10 zile pe apele Egeei de nord, ancorata in golfuletul din fata campingului Pefkari din Thasos, si multi km si ore in voiaj nautic. Anul acesta n-am mai circumnavigat insula in schimb am facut multe calatorii mai scurte la plimbare si harponat (ne-am ales numai cu plimbarea), cele mai departe la Alyki, mica insula Panaghia, si ca noutate Giola, unde am debarcat/imbarcat pasagerii pe coasta stancoasa si apoi barca a stat la ancora cat ne-am balacit.

Nu am avut probleme la nici o trecere de granita, nici macar intrebarile de anul trecut, in schimb turcii au trecut in pasaport si barca si seria motorului, pe langa masina si remorca.

byteworks

Ultima strigare pentru anul acesta, pret redus din nou pentru barca, numai 1000 de euro!

Barca 4,20 m cu cabina + peridoc

byteworks

Suplimentez oferta cu:

- motor Suzuki 4T 15CP cizma scurta, comanda la mana + directie si acceleratie la distanta, 185 ore: 800 euro
- motor Suzuki 4T 2,5 CP cizma scurta, sub 20 de ore: 400 de euro
Motoarele se dau doar impreuna cu barca, sau dupa aceasta s-a vandut.

Iata o solutie completa si solida pentru pescuit, agrement si turism in tara sau in strainatate la mai putini bani pe care altii ii dau pe o gonflabila!

Revedeti aici!

byteworks

Pachetul complet: barca + accesorii + peridoc + motor 15 CP 4T + motor 2,5CP 4T la doar 3000 euro!