7-8 mai 2011 la mare in Mamaia :)

Creat de hoinar, Mai 09, 2011, 09:14:38 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

hoinar

Pretuieste si accepta fiecare clipa ca si cum ar fi un cadou primit de la Dumnezeu

Florio

Sa-ti traiasca barcuta ! Ca lupta aprig cu valul .

Cand te-am vazut ca esti gata sa iei valul din travers, am anticipat o baie volens-nolens :) Ceea ce s-a si intamplat :)
Dar nu-i nimic, in curand ai sa te poti ridica numai din padela, ca prinzi experienta  ;D
Cum fu apa ?

hoinar

Foarte, foarte fain !!! Ne-am distrat ...
Sambata a fost muult mai linistita si am facut o tura de aprox 15 km ...cu iesit 1 in larg...
Cat despre a II a zi si luat valul din travers ...la un moment dat vroiam/trebuia sa ma intorc....ca deh, vesta am uitat-o acasa .... :) asa ca am facut o gramada de baie dar ne-am asumat asta ....si a fost fun :)
Oricum merita mers am gasit cazare super ieftin (Hotel Riviera vis a vis de plaja 50 RON camera dubla)

O zi buna si blanda,
Radu
Pretuieste si accepta fiecare clipa ca si cum ar fi un cadou primit de la Dumnezeu

Vali

Data viitoare cand mai mergeti, poate venim si noi, fiindca ceea ce am vazut in filmulete a fost prea tare  :D :D :D.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.