* *

User

Pagini: 1 ... 25 26 [27] 28

o barca pentru pescuit

salutare la toata lumea... ;D
m-a intrebat si pe mine cineva ce cred despre barcile astea.. http://blade.ro/q5_catamaran.htm
dar cum eu nu stiu nimic de ele va intreb tot pe voi

fun yak 4.50

salut tuturor.
supun atentiei dvs un subiect nou, barca fun yak 4.50
pareri, idei despre pret, si daca poate fi gasita undeva, dar mai alea daca poate fi construita la noi din fibra sau placaj.

Greutatea barcii de pescuit.Intre consum,siguranta si confort.

Dechid acest subiect de discutie din singura postura ce merita mentionata,in cazul meu,aceea de Galatzean !  :)
In ultima vreme am observat ca producatorii si proiectantii de barci pentru pescuit,deschise,pun accent pe reducerea greutatii,asa cum producatorii auto ofera masini tot mai mici

sfaturi barca lotus 490 convert (dima si fii) galati

Salutare!! Sunt nou pe forum si vreau si eu sa imi dati un sfat!! Vreau sa imi achizitionez o barca si m-am oprit la barca lotus 490 i se mai spune si lotus minor facuta de dima si fii!! Ce parere aveti despre astfel de barca ?? am vazut pe aici pe forum comentarii despre lotus dar numai despre mode

barca mea, nufar de convert

hop si eu ...
barca nufarul de la convert, lungime 5 m, latime 1.7.
poza si filmuletul sunt ale dealerului. cea din film cu motor de 30 am testat-o si eu inainte de a o cumpara pe a mea. am prins o zi cu vant si valuri pe dunare si a mers brici (ca o salupa aproape, senzatie pe care nu am
Pagini: 1 ... 25 26 [27] 28

Recent

Last 5 Shouts:

ionitzady

Aprilie 13, 2018, 10:44:44 pm
Posibil sa avem un coleg voluntar la Baia Mare

Vali

Mai 12, 2017, 07:44:50 am
Tutorial de incarcare poze pe servere externe: https://forum.capcompas.ro/index.php/topic,2218.msg37910.html#msg37910

Vali

Decembrie 15, 2016, 10:35:58 am
Salutare, daca nu puteti accesa forumul, e din cauza ca lucreaza Gupi la baza de date. Speram sa se rezolve repede.

Vali

Decembrie 14, 2016, 05:12:27 pm
Salut pauli, scrie-mi daca vrei pe privat, si rezolvam cu parola.

pauli

Decembrie 14, 2016, 03:42:39 pm
stie cineva cum se modifica parola pe acest site

Show 50 latest
Membri
Stats
  • Total Mesaje Postate: 44756
  • Total Subiecte: 2265
  • Online Today: 42
  • Online Ever: 129
  • (Iunie 18, 2014, 08:03:41 am)
Utilizatori Online