Cap Compas

Parere pentru Fibromarine Mini Solitar 3,6

Salutare la toata lumea in prima faza!!!

Rog si eu persoanele experimentate sa imi dea o parere despre Mini Solitar 3,6 de la Fibromarine.
As vrea sa stiu daca e ok pentru utilizare in urmatoarele conditii:
-exclusiv la pescuit si 95% din timp o persoana cu ceva bagaj.
- Du

Read More

Romcraft 500, Black Sea Fishing (510), HY 5.0 Fish

Buna ziua,

Am petrecut cateva zeci de ore pe net cautand un model de barca potrivit pt cerintele mele si in principiu m-am cam oprit asupra modelelor din titlu.
Barca o luam pt pescuit in special, pe Dunare si Delta, atat la crap si somn, cat si la stiuca, pentru 2 persoane, si in p

Read More

Barca Gobbi si nedumerirea mea

Salut!Ma numesc Cosmin si ca orice incepator in navigatie intampin niste probleme..am cumparat o barca gobbi,cred ca este un model fisherman din ce mi-a dat utilul google dar asta ar fi ultima problema..cred..problema adevarata e ca am o gaura in pupa din fabrica mi-a spus vanzatorul care ajuta barc

Read More

elice aluminiu VS inox - PRO/CONTRA

Fiind in postura de a alege o elica pentru noua mea barca ce a venit la pachet cu motorul, as vrea sa analizam argumente PRO si CONTRA pentru ambele tipuri de elice aluminium vs inox. Pentru a putea da in punct de plecare in aceasta analiza incerc mai jos cateva argumente atat pro cat si contra:

Read More

Restaurare velier din lemn

Salut, si multumesc pentru accept! De multi ani de zile cobor raurile din tara in canoe, de si mai multi ani lucrez cu lemn, diverse constructii..Visul meu cel mai vechi a fost sa cumpar un velier vechi din lemn,si sa il restaurez singur, si in sfirsit am reusit sa pun mana pe aceasta bijuterie pe c

Read More

Navigare

[0] Forum

Du-te la versiunea completă