* *

User

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 27

Barca Gobbi si nedumerirea mea

Salut!Ma numesc Cosmin si ca orice incepator in navigatie intampin niste probleme..am cumparat o barca gobbi,cred ca este un model fisherman din ce mi-a dat utilul google dar asta ar fi ultima problema..cred..problema adevarata e ca am o gaura in pupa din fabrica mi-a spus vanzatorul care ajuta barc

elice aluminiu VS inox - PRO/CONTRA

Fiind in postura de a alege o elica pentru noua mea barca ce a venit la pachet cu motorul, as vrea sa analizam argumente PRO si CONTRA pentru ambele tipuri de elice aluminium vs inox. Pentru a putea da in punct de plecare in aceasta analiza incerc mai jos cateva argumente atat pro cat si contra:

Restaurare velier din lemn

Salut, si multumesc pentru accept! De multi ani de zile cobor raurile din tara in canoe, de si mai multi ani lucrez cu lemn, diverse constructii..Visul meu cel mai vechi a fost sa cumpar un velier vechi din lemn,si sa il restaurez singur, si in sfirsit am reusit sa pun mana pe aceasta bijuterie pe c

Quicksilver 555 Pilothouse

Salutari tuturor,
In cateva saptamani cumpar barca din titlu. Imi puteti da pareri pro/contra?
Intentia este de a instala un motor de 115 cP CT pe barca.
Aveti acelasi tip de barca? sau poate aveti prieteni cu acest tip de barca, atunci ma puteti ajuta sa inteleg daca am facut o prost

Motorizare MotoCraft Angler 450T

Salutare tuturor!
       Sunt viitor proprietar al unei barci Angler 450T de la MotoCraft. Decizia este luata si cale intors nu mai exista. Sper ca la sfarsitul lunii viitoare sa intru in posesia barcii pentru a o putea pregati de sezonul de pescuit. Barca v
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 27

Recent

Last 5 Shouts:

Vali

Mai 12, 2017, 07:44:50 am
Tutorial de incarcare poze pe servere externe: https://forum.capcompas.ro/index.php/topic,2218.msg37910.html#msg37910

Vali

Decembrie 15, 2016, 10:35:58 am
Salutare, daca nu puteti accesa forumul, e din cauza ca lucreaza Gupi la baza de date. Speram sa se rezolve repede.

Vali

Decembrie 14, 2016, 05:12:27 pm
Salut pauli, scrie-mi daca vrei pe privat, si rezolvam cu parola.

pauli

Decembrie 14, 2016, 03:42:39 pm
stie cineva cum se modifica parola pe acest site

Mihaif99

Decembrie 06, 2016, 12:33:07 pm
La multi ani cu sanatate si bucurii de Sf Nicolae. Iar prin rugaciunile Sfantului Nicolae sa aveti spor in tot ce faceti!

Show 50 latest
Membri
Stats
  • Total Mesaje Postate: 41668
  • Total Subiecte: 2108
  • Online Today: 50
  • Online Ever: 129
  • (Iunie 18, 2014, 08:03:41 am)
Utilizatori Online
Users: 3
Guests: 31
Total: 34