* *

User

Pagini: 1 ... 25 26 [27] 28

sfaturi barca lotus 490 convert (dima si fii) galati

Salutare!! Sunt nou pe forum si vreau si eu sa imi dati un sfat!! Vreau sa imi achizitionez o barca si m-am oprit la barca lotus 490 i se mai spune si lotus minor facuta de dima si fii!! Ce parere aveti despre astfel de barca ?? am vazut pe aici pe forum comentarii despre lotus dar numai despre mode

barca mea, nufar de convert

hop si eu ...
barca nufarul de la convert, lungime 5 m, latime 1.7.
poza si filmuletul sunt ale dealerului. cea din film cu motor de 30 am testat-o si eu inainte de a o cumpara pe a mea. am prins o zi cu vant si valuri pe dunare si a mers brici (ca o salupa aproape, senzatie pe care nu am

Barca mea Smokercraft Alaskan propulsata cu jet

Sa postam pentru inceput ceva imagini si un link cu masinaria in functiune. Sa nu aud vreun comentariu negativ cu privire la asieta, ca nu am nici o greutate in nasul barcii, in mod pretentios (pentru o asemenea copaie) numit prova.

ajutor planuri jon boat

Salut la toata lumea
in incercarea de a avea barca mea pentru pescuit si cautand pe net am ajuns la concluzia ca o barca cu fundul plat in genul celor din USA folosite la pescuitul de bibani este foarte potrivita pentru delta noastra. ideea cu fundul plat nu e bun la valuri va intreb intreb..o

Sugestii pentru o barca potrivita in Delta...

Salutare tuturor!

Cred ca multi ar fi interesati de ceva informatii (in primul rand eu  :) ) privind un model de barca in bugetul de aprox.5000 Euro, potrivit unor plimbari pe canalele din Delta cu cat mai multe persoane, stabila, pretabila insa si la partide de pescuit de unu singur
Pagini: 1 ... 25 26 [27] 28

Recent

Last 5 Shouts:

Vali

Mai 12, 2017, 07:44:50 am
Tutorial de incarcare poze pe servere externe: https://forum.capcompas.ro/index.php/topic,2218.msg37910.html#msg37910

Vali

Decembrie 15, 2016, 10:35:58 am
Salutare, daca nu puteti accesa forumul, e din cauza ca lucreaza Gupi la baza de date. Speram sa se rezolve repede.

Vali

Decembrie 14, 2016, 05:12:27 pm
Salut pauli, scrie-mi daca vrei pe privat, si rezolvam cu parola.

pauli

Decembrie 14, 2016, 03:42:39 pm
stie cineva cum se modifica parola pe acest site

Mihaif99

Decembrie 06, 2016, 12:33:07 pm
La multi ani cu sanatate si bucurii de Sf Nicolae. Iar prin rugaciunile Sfantului Nicolae sa aveti spor in tot ce faceti!

Show 50 latest
Membri
Stats
  • Total Mesaje Postate: 42816
  • Total Subiecte: 2169
  • Online Today: 66
  • Online Ever: 129
  • (Iunie 18, 2014, 08:03:41 am)
Utilizatori Online
Users: 3
Guests: 26
Total: 29