* *

User

Pagini: [1] 2 3 ... 27

Barca Rio 400 goal

Va salut! Numele meu este Dan Calini, locuiesc in Slatina Olt. Este cel de-al trei-lea post care incerc sa-l postez, rog un moderator, daca nu le-am postat pe celelalte doua in locul in care trebuia sau daca nu am respectat anumite reguli privind postarea, sa le stearga si sa ma intel

Rampa lansare velier transportabil la marea Neagra

Salutare tuturor,

Am si eu o intrebare; exista vreo rampa de lansare la apa pentru un velier transportabil pe litoralul romanesc?!

Si daca DA (de aici incep restul intrebarilor), din experienta, se poate lansa pe aceasta rampa un velier cu derivor fix?

As vrea sa sti

Balustrada de protectie velier

Salutare tuturor!

Am reusit sa imi trimit micul velier in tara in week-end. Este in siguranta in curtea unui prieten din Constanta.
Vreau sa montez o balustrada de protectie pe laterale. Eventual din cablu de inox acoperit cu pvc. Am gasit cateva variante. Nu gasesc insa acele picio

Alegere barca pentru 20 CP

Salutare!
In ideea de a nu pune mai mult stres decât este deja pe umerii lui Vali pentru un 4.3 . Apelez si eu la cei ce se pricep cu adevărat cu următoarele întrebări.
Are cineva idee ce barca este cea puntata din foto de mai jos?
Credeti ca ar merge cu un 20 2t?
Eu am vazut-o

inmatriculare barca?

Salut,

Detin un Lotus Major echipar cu motor 15CP/4T.
Am incercat sa imi fac permis de acces in Delta Dunarii pentru barca si imi cere sa dau, printre altele, "Certificat de ambarcaţiune/ nr de înmatriculare" si "Portul de înmatriculare".

Din cate stiu
Pagini: [1] 2 3 ... 27

Recent

Last 5 Shouts:

Vali

Mai 12, 2017, 07:44:50 am
Tutorial de incarcare poze pe servere externe: https://forum.capcompas.ro/index.php/topic,2218.msg37910.html#msg37910

Vali

Decembrie 15, 2016, 10:35:58 am
Salutare, daca nu puteti accesa forumul, e din cauza ca lucreaza Gupi la baza de date. Speram sa se rezolve repede.

Vali

Decembrie 14, 2016, 05:12:27 pm
Salut pauli, scrie-mi daca vrei pe privat, si rezolvam cu parola.

pauli

Decembrie 14, 2016, 03:42:39 pm
stie cineva cum se modifica parola pe acest site

Mihaif99

Decembrie 06, 2016, 12:33:07 pm
La multi ani cu sanatate si bucurii de Sf Nicolae. Iar prin rugaciunile Sfantului Nicolae sa aveti spor in tot ce faceti!

Show 50 latest
Membri
Stats
  • Total Mesaje Postate: 42410
  • Total Subiecte: 2149
  • Online Today: 44
  • Online Ever: 129
  • (Iunie 18, 2014, 08:03:41 am)
Utilizatori Online
Users: 3
Guests: 28
Total: 31