* *

User

Pagini: 1 ... 27 28 [29]

Barca mea Smokercraft Alaskan propulsata cu jet

Sa postam pentru inceput ceva imagini si un link cu masinaria in functiune. Sa nu aud vreun comentariu negativ cu privire la asieta, ca nu am nici o greutate in nasul barcii, in mod pretentios (pentru o asemenea copaie) numit prova.

ajutor planuri jon boat

Salut la toata lumea
in incercarea de a avea barca mea pentru pescuit si cautand pe net am ajuns la concluzia ca o barca cu fundul plat in genul celor din USA folosite la pescuitul de bibani este foarte potrivita pentru delta noastra. ideea cu fundul plat nu e bun la valuri va intreb intreb..o

Sugestii pentru o barca potrivita in Delta...

Salutare tuturor!

Cred ca multi ar fi interesati de ceva informatii (in primul rand eu  :) ) privind un model de barca in bugetul de aprox.5000 Euro, potrivit unor plimbari pe canalele din Delta cu cat mai multe persoane, stabila, pretabila insa si la partide de pescuit de unu singur

lotca de brasov

salutare si bine v-am gasit (regasit)!

ma poate ajuta cineva cu ceva info ref la barcile gen lotca facute la brasov ? de vre-o doi ani am vazut in delta aceste ambarcatiuni si erau laudate. din pacate nu am reusit sa vorbesc direct cu un proprietar.

vreau o barca pe care sa o f

Programul "freeship" pentru tantalai

Recunosc cu rusine ca ieri am descarcat acest program si nu am reusit sa fac nici un progres...poate cu ajutorul vostru voi reusi sa trasez macar o linie care sa aiba sens. Nu vreau sa proiectez barci complicate ci doar sa mai modific cate ceva cand este nevoie.
Pagini: 1 ... 27 28 [29]

Recent

Last 5 Shouts:

Vali

August 07, 2018, 09:49:52 pm
Atentie: pe Shoutbox se pun chestiuni de interes pentru toata comunitatea, anunturi importante etc. Postarile personale le pastram exclusiv pe topice. Multumesc.

bobinuta

August 07, 2018, 05:47:51 pm
Solicit recomandare scule (ieftine) de pescuit la Marea Neagra! https://forum.capcompas.ro/index.php?topic=2747.msg47390;topicseen#new

euromarketro

August 06, 2018, 01:46:28 am
stimati colegi, am nevoie de experienta si sfatul vostru, ma puteti ajuta? ... sper sa nu fiu prea insistent
https://forum.capcompas.ro/index.php/topic,1481.msg47377/topicseen.html#new

Vali

August 03, 2018, 02:10:31 pm
Capitane, cauta pe forum, e un aviz care interzice circulatia cu barci neinscrise pe senal.

capitanu

August 03, 2018, 11:08:18 am
Salut, despre ce aviz este vorba si unde a aparut. Pe AFDJ nu am vazut nimic. Ma uit destul de des. O zi frumoasa.

Show 50 latest
Membri
Stats
  • Total Mesaje Postate: 45999
  • Total Subiecte: 2358
  • Online Today: 112
  • Online Ever: 129
  • (Iunie 18, 2014, 08:03:41 am)
Utilizatori Online
Users: 4
Guests: 86
Total: 90