Intrunire de toamna in Delta

Creat de Pupezica, Septembrie 10, 2014, 03:56:33 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Intersect

Eu la mila stau la pensiunea vanessa am sunat si pensiunea este plina in perioada aia dar locuri libere se gasesc la cumnata-sa .
La fel au ponton camere incalzite mancare exceptionala.0766491933 Vasile.Nu am stat la ei asa ca ma incred in ce spune Florin de la Pensiunea Vanessa.
Born to fish,forced to work!!!

republicii

Citat din: rover.marius din Septembrie 23, 2014, 05:36:43 PM
La Tulcea va pot recomanda dana 1Mai ptr coborat si urcat barca, este ieftin ceva in jur de 20-30 lei si are si parcare f mare ptr  masini. Iar daca nu sunteti hotarati ptr o pensiune anume la Mila 23 va pot recomanda si acolo o pensiune, ceva in jur de 100 lei/zi cu 2 mese incluse( dimineata si seara ). Si alte informatii daca doriti va pot oferi oricand.
Doresc si eu sa vin dar ramane de vazut cu apa daca mai scade, nu prea sunt pasionat de plimbare, un pescuit ar fi mai indicat ptr mine.
Multumesc un număr de telefon?

Catalin

Daaaa " rover" un nr. de tel sa sun maine...

rover.marius


Catalin

Baieti si dragi ...mai putin tovarasi... sper ca ne mai intalnim pe WE urmator la Mila 23...??? nu lasati ocazia sa ne scape din mana. Braileniii ceva ceva...Ionita tu stai pe dreapta??

republicii

Salut! Acum am aparut si eu in zona netului ce ati mai vorbit ,ai dat telefon Catalin la mila? am vorbit cu Pupezica si spune ca ar fi mai bina de data asta sa nu participe dupa tot ce sa intamplat pe forum ,eu ii respect decizia si sper ca pana pe 2 oct sa se razgandeasca.Stima!

Catalin

pai cine ne duce de colo colo..ca o sa umblam ca bezmeticii si mai al dracului o sa ne ratacim prin canale si lacuri.


republicii

Pai eu o sa-i mai scriu scrisori de dragoste pa GDD poate,poate!!!!!!!!!!!

Catalin

Am vorbit cu rover...si spunea ca e cam multa apa pt corturi ...deci sa nu ne gandim la asta...iar cazare trebuie facuta de urgenta..ca e cam plin. Asa ca PUPEZICAAAAA nu lua in considerare pe cei ce nu ne gusta ideile...si hai sa incepem si noi intalnirile pe balta. Stii cum se spune ..lasa de la tine...ori cel destept cedeaza primul.

republicii

Pai hai sa vedem cate camere avem nevoie .Eu 1 dubla,tu ? intersect ? si mai era Gabitzu din Constanta care zicea ceva tot de cort. Nu va faceti probleme gasim noi ceva cazare convenebila,dar oricum hai sa zicem vineri cel tarziu dam telefon.

Intersect

Citat din: republicii din Septembrie 24, 2014, 07:53:54 PM
Pai hai sa vedem cate camere avem nevoie .Eu 1 dubla,tu ? intersect ? si mai era Gabitzu din Constanta care zicea ceva tot de cort. Nu va faceti probleme gasim noi ceva cazare convenebila,dar oricum hai sa zicem vineri cel tarziu dam telefon.
Salutare,din pacate de data asta spun pas,dar ajut cum pot aceasta expeditie...Nu a fost sa fie data viitoare cu cea mai mare placere.
Born to fish,forced to work!!!

Catalin

La mine au aparut 2 prieteni in plus ..dar maine se pare ca dau ei un ok....Eu oricum sunt cu inca un prieten. Deci am putea fi 4 ...deci 2 camere ... Ma exprim anapoda..dar dupa 11 ore la birou in fata calculatorului....

Catalin

De adunat ne adunam...poate ne si cazam...dar cine face pe ghidul prin baltoace...???? Daca prin nesansa Pupezica zice pas.

Catalin

#133
Ttrei barci pana la urma...plus Pupezica...4...sper. Dar poate cu mult noroc ne adunam, mai multi.

republicii