Informatii zona Sulina

Creat de mariusbig, Martie 16, 2016, 07:40:04 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

mariusbig

Buna seara Domnilor.
Vin cu o rugaminte :
Are cineva dintre Dvs. un contact din zona Sulina ?
Suntem un grup de 6 prieteni intre 40 si 65 de ani , pescari amatori , avem 2 barci , motoare , etc. , nu exageram cu bautura , nu ascultam manele , suntem decenti si civilizati.
Ce dorim ?
Cazare la cineva din zona Sulina care sa aiba ponton , daca se poate gen casute sau casa particulara , cu acces la bucatarie , cu baie sau bai cu dus , apa calda , TV , frigider si lada frigorifica mare , un gratar afara .
Conditie importanta : sa avem barcile langa cazare , unii dintre noi nu mai pot hamali la bagaje.
Va multumesc.

napo

Am vorbit cu un prieten, cauta pensiunile Pluto sau Coral care sunt chiar pe cheu si vezi barca din camera, la Crisan iti dau pe cineva care sta de asemenea pe mal si are si iesire in canalul Sulina. Din Crisan sunt mai multe posibilitati ( lacuri) pentru pescuit.

Alex1958

La cheiul bratului Sulina acostarea e problematica.
Cauta pensiunile din vecinatatea Bazinului Mic.
Casa Sibiana e cam luxoasa dar exista langa ea unele mai mici (Lotus?).

marian giurea

incercati la cirex delta grup pe canalul de centura sau busurca, nu stiu exact numele,e foarte aproape de plaja si au ponton propriu,au doua apartamente pt inchiriat.
0745152440  marian schiopu, dar cred ca va trebuie rezervare

Alex1958

Langa apa mai este si Pensiunea de la Mila 2-varsarea canalului Busurca in Bratul Sulina: Vinesi 0720003131- numarul il am de vreo 5 ani s-ar putea sa nu mai fie valabil.

mariusbig