stie cineva detalii?

Creat de felicimond, Septembrie 05, 2016, 12:13:38 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

felicimond

Salutare tuturor!

Un prieten mi-a trimis poza atasata. Poza o facut-o de pe puntea pasagerului ce il ducea la Sulina, pe bratul Sulina, "undeva pe la mijlocul drumului" dupa cum mi-a spus. Pasionat de idea unui catamaran, am fost foarte surprins sa vad nu unul, ci o gashca de catamarane pe o apa din Romania. Stie cineva detalii despre prezenta acestor ambarcatiuni? Multumesc

bradutzu

Intr-adevar
sunt parcate in Sulina
nu stiu ce este cu ele acolo insa! le-am admirat si eu anul trecut!
Sa auzim numai de bine!

Cobar


Florio

Citat din: felicimond din Septembrie 05, 2016, 12:13:38 PM
Salutare tuturor!

Un prieten mi-a trimis poza atasata. Poza o facut-o de pe puntea pasagerului ce il ducea la Sulina, pe bratul Sulina, "undeva pe la mijlocul drumului" dupa cum mi-a spus. Pasionat de idea unui catamaran, am fost foarte surprins sa vad nu unul, ci o gashca de catamarane pe o apa din Romania. Stie cineva detalii despre prezenta acestor ambarcatiuni? Multumesc

Bine,bine, dar e scump halatul ?
Poate ne luam si noi ceva din galeria aia  :)

Nakasone

Si eu le-am vazut/admirat ieri si alaltaieri.Am fost la festivalul ciorbei,la Crisan. Din cate am inteles de la un bastinas,sunt o comanda ptr. nu stiu cine si sunt facute /asamblate prin zona .Motivul fiind pretul scazut al fortei de munca.
carpe diem

byteworks

Nu prea arata a fi noi (mariti imaginea).

felicimond

Ba as spune ca sunt daramate rau de tot. Dar tot sunt curios nevoie mare, ce-i cu ele. Ale cui sunt? Ce vrea sa faca cu ele? Cum au ajuns acolo? Ptiu! Mai sa fie!

dan_rotaru

Sunt acolo de vreo 2-3 ani. Nu stiu insa daca sunt aceleasi, sau altele.

pava

acum 10 am  vazut cel putin unul,nu mai retin exact , in vara asta am ajus pe la Sulina. Am intrebat localnicii dar nu stiu nici ei !!

Cobar

Foarte interesant.Daca ar fi de vanzare ..

cristizz