Caricaturi tematice

Creat de kmbh69, Octombrie 16, 2011, 10:50:09 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Laurentiu N.

 Ca mult dintre noi si eu sant plin de defecte ! Eu nu prea sant prieten cu berea si habar nu am nimic de vre-o abatie cu iz de alcool,iar in ce priveste imaginile .....eu nu le mai vad nici pe cele postate de mine. Are ceva calculatorul,iar eu stiu doar sa butonez.Mie mi-ar fi placut sa faci o paralela intre slepul-dormitor,de culoare neagra [abatia],aflat pe canalele Belgiene [postat de mine la "vise....] si incompatibilitatea dintre sutana si piraterie[harasho......] Dar daca nu e,nu e ???

Mihaif99

#31
Ha ha ha ha ha am 10 replici care mi se invart prin cap


"Eu nu prea sant prieten cu berea ..." BLASFEMIE!!!!!!!

Vezi ca pentru asta poti fi banat!

Aaaarrrrrr geed to knew yer a whimpsey specter of a real man. I take it ye deon't leike grog as well har har har!

Intre timp:
http://en.wikipedia.org/wiki/Beer_in_Belgium

Pariu ca nici nu stiati despre Leffe:
"Leffe, the Abbey (adica bere de abatie) brand of Stella Artois, itself part of the multinational Inbev corporation, is brewed under licence from an extant brewery"

Florio

Citat din: Mihaif99 din Martie 06, 2012, 09:38:27 PM

Asta ma intriga cel mai mult la tine, acest mister aproape straniu care te inconjoara.  ::)

Asa am avut mereu succes la fete. Reale, nu gonflabile :)
Cu misteru' :)

Am incercat sa construiesc o goeleta gonflabila, dar n-a mers. Gurnele stateau bine, dar nu statea artimonul.
Las' ca ne muta Vali divagatiile la "discutii generale" ca prea poluam topicul asta frumos de caricatura  :D

Mihaif99


Laurentiu N.

#34
 -In cadrul povestirilor de la Salonul Nautic 2012,Florio a pomenit un nume :Ivan Patzaichin,pe care eu aproape ca l-am uitat,in parte si datorita modestiei ce-l caracterizeaza.
-Acum insa ,postez un desen, ce ilustreaza adevaratul motiv pentru care Ivan Patzaichin a renuntat sa mai concureze. Cu totii santem convinsi ca ar mai fi putut trage",inca ani,dar in ciuda calitatilor sportive de exceptie,...nu a mai putut cara geanta cu medalii si risca sa aiba probleme cu conducerea de atunci. :)

Laurentiu N.

Am citit o discutie legata de un copil de 17 luni si ceva informatica ! Nu stiu unde ,  calculatorul meu i-mi afiseaza ce vrea ! Oricum,.. ma alatur celor spuse acolo de SS',..cu un desen :

Mihaif99

Citat din: Laurentiu N. din Martie 07, 2012, 10:19:29 AM
Am citit o discutie legata de un copil de 17 luni si ceva informatica ! Nu stiu unde ,  calculatorul meu i-mi afiseaza ce vrea ! Oricum,.. ma alatur celor spuse acolo de SS',..cu un desen :

Pai il trimit pe David sa iti repare calculatorul. ;)  Pariu ca se descurca mai bine ;D

Laurentiu N.

#37
 -E posibil sa ai dreptate Mihai, dar mie frica sa nu coste transportul o avere,plus ca aici nu stiu ce lapte praf se gaseste   ;D 
-Oricum "gripa aviara"pe care o are pc-ul meu e primita in dar de la reteaua it' a bibliotecii din localitate.Acolo au calculatoare donate de Bill G. printr-o fundatie,iar de intretinere se ocupa tot oameni ce-l reprezinta. Astia au devirusat pc-urile de la biblioteca ,dar tot nu merg bine. Sant adrese unde nu deschid ,si afiseaza ca nu au certificat [prenuptial probabil] valabil.Eu folosesc 2 browsere".Pe G.Crom' citesc postarile la zi ,dar nu ma recunoste forumul ca utilizator si nu pot sa postez sau sa ma loghez.Iar pe I.Explorer pot sa postez,dar nu vad imaginile si vad doar pagini de prin februarie.Unitatea optica nu-mi citeste cd-ul cu XP ca sa-l reinstalez, asa ca ...... ???

Mihaif99


gvincentiu

Ganduri bune !

dan dragos

Citat din: Laurentiu N. din Martie 07, 2012, 04:29:31 PM
-.Unitatea optica nu-mi citeste cd-ul cu XP ca sa-l reinstalez, asa ca ...... ???

alte cd-uri citeste ?

Laurentiu N.

#41
Cum iti spuneam Mihai . :)..eu vad doar ce ai scris,fara atasamente !

Da citeste alte cd-uri,numai pe asta care i-mi trebuie nu ! Cd-ul cu XP il am de la un amic si sant sigur ca e bun.

dan dragos

site-ul microsoft.com sau site-uri de antivirusi poti accesa (bitdefender, avast, etc) ?
daca nu mai mult ca sigur ai un virus.


Laurentiu N.

#43
 O caricatura pentru initiati"......nu spun in ce  ;D
.
  Interese de criza... .   
.
  [sper sa nu-mi iau bobarnace  ???]

Laurentiu N.

#44
  -Trei barci' de pescuit !