La multi ani pentru cei cu numele Nicu

Creat de Vali, Decembrie 06, 2011, 12:03:27 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Vali

Fiind 12 noaptea, am vrut sa fiu primul care le spune tuturor cu numele Nicu "Sa traiti cu numele" :). In primul rand cei 3 preteni ai mei Nicu Lipan, Nicu Homemade si Nicu - care o are de 7 metri :D. La multi ani si veselie de ziua voastra, si sa va aduca mos Niculae ce va doriti ;).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Florio

La multi ani, sarbatoritilor ! :)
Sa traiti frumos si sa plutiti fain ! :)

lipan

Mulţumim boieri Dvs!
La mulţi ani nea Nicule şi Nicule.
Să vă țină Dumnezeu obiceiul!

corsarul


nicu

Multumesc  si sa ne vedem cu totii sanatosi pe ape!
la multi ani si Cocutei !
la multi ani si vele bune!
la multi ani si pentru cel din Landurile Germaniei!

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

Vali

Multumesc baieti, multumesc :P, da' nu pentru mine, ci pentru cocutza mea, care si ea isi sarbatoreste azi numele :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

corsarul

Pai atunci : La multi ani ! ..cocutzei ;)
Poate vre-o data se v-or intalni si cocutzele noastre....si noi odata cu ele !!! :)

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

Vali

Cum sa nu primim bre, davai incoace sa ti-l vedem :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

bogdanbuciu

Heeei,
trece ziua si eu nu ziceam nimic.

LA MULTI ANI doamnelor, domnisoarelor si domnilor cu nume de Sf. Nicolae, in mod special fetitei lui Vali, Nicoletei a lu Chelu, Lipan, Nicu 7m si Nicu Homemade. Mai era careva...., dar nu ma ajuta neuronu.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

gvincentiu

La multi ani fetei insa mie mi se scurg ochii dupa briosele alea. Care e reteta?
Ganduri bune !

Mihaif99

Al doilea nume se pune?
Multumim, si la multi ani Cocutei.

Florio

#13
Citat din: Vali din Decembrie 06, 2011, 01:15:44 PM
Multumesc baieti, multumesc :P, da' nu pentru mine, ci pentru cocutza mea, care si ea isi sarbatoreste azi numele :).


Multi ani sa va traiasca, multi ani sa va fericeasca!
Maai..dar ce frumusica s-a facut de asta vara...i-au crescut pletele, s-a facut domnisorica....
Vali, apuca-te de fitness, trage de fiare, ca esti tata de fata ! Ai de convins golanii, trebuie sa fii in forma  ;D :D.


P.S>
Rade harb, de oala sparta :)

monica.lidia

Citat din: gvincentiu din Decembrie 06, 2011, 08:16:16 PM
La multi ani fetei insa mie mi se scurg ochii dupa briosele alea. Care e reteta?

Multumesc, multumesc. Retetele sunt aici http://savalaura.blogspot.com/2011/09/nectarine-cupcakes.html, sunt super bune si binenteles ca nectarinele le-am inlocuit cu mere(avand in vedere sezonul).
Nu plange pentru ca s-a terminat, bucura-te pentru ca s-a intamplat.