Salutari din Ploiesti!

Creat de Cristi.v, Iulie 09, 2020, 06:04:14 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cristi.v

Salutari din Ploiesti colegi!

Cristi Voinea ma numesc, 39 de ani, pasionat de tot ce inseamna pescuit, Dunare, Delta si ape repezi de munte.
Experienta cu barcile ar fi ceva, nu destula, ca niciodata nu esti atotstiutor, dar am avut vreo 4 rigide (nici una mai lunga de 3.4m) si vreo 3-4 pneumatice.                          Navigatie pe Dunare - check!, Delta-check, Snagov-check!
Tinand cont de cele de mai sus  ;D am hotarat ca de anul acesta sa fac trecerea normala la o barca serioasa cu peridoc si tot tacamul.

Va multumesc pentru primirea in aceasta comunitate faina si doresc tuturor ape line si glisaj usor :)!
Cu stima,
Cristi V


Cristi.v

Am omis sa mentionez ce era mai important: daca poate cineva va rog sa imi comunice si mie nr de  telefon al lui Vali admin, nu doar ca ii multumesc din suflet, dar la prima intalnire pe apa Beck's-ul este asigurat de mine. Multumesc!

pete

salutare concidatine si bine ai venit pe Capcompas.

bobinuta

Citat din: Cristi.v din Iulie 09, 2020, 06:04:14 PM
Cristi Voinea ma numesc, 39 de ani, pasionat de tot ce inseamna pescuit, Dunare, Delta si ape repezi de munte.
Va multumesc pentru primirea in aceasta comunitate faina si doresc tuturor ape line si glisaj usor :)!

Salut Cristi,
Bine ai venit printre noi si iti urez sa-ti vezi toate proiectele implinite in cel mai scurt timp posibil !
Vad ca ai o multime de check-uri , felicitari si da-i bataie inainte !

Cu bine,
Cezar
Toate cele bune !
Cezar

#Canal Youtube

cristizz

Citat din: Cristi.v din Iulie 09, 2020, 07:20:02 PM
Am omis sa mentionez ce era mai important: daca poate cineva va rog sa imi comunice si mie nr de  telefon al lui Vali admin, nu doar ca ii multumesc din suflet, dar la prima intalnire pe apa Beck's-ul este asigurat de mine. Multumesc!

Daca ii scrii un mesaj privat o sa iti raspunda. Vali isi verifica de obicei mesajele

Cristi.v

Multumesc de primire domnilor!
Am trimis 2 MP lui Vali, dar nu apar in mesagerie si de aceea nu stiu daca le-a primit.

Cezar, ti-am trimis un mesaj pe spinningclub cu aceeasi rugaminte. Crezi ca ma poti ajuta te rog? Multumesc mult!

Vali

Salut Cristi si bun venit pe forum.
Mesajele trimise nu se vad la tine in outbox fiindca trebuia bifat "salveaza o copie la mine in outbox". Au ajuns amandoua, si ti-am si trimis sms sa ma suni sa povestim cand ai placerea.
Ne auzim deci cu bine la telefon.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau