Loc liber la Skippertraining cu skipper

Creat de x_petrolist, Aprilie 27, 2011, 06:50:59 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

x_petrolist

Salut. Din cauza unor evenimente recente aparute pe plan profesional (si nu numai) trebuie sa renunt la saptamina de skippertraining cu skipper in Turcia. Asadar, cu acceptul lui Romeo, cine doreste poate beneficia de locul deja platit. Cheltuielile ramase sint deplasarea in Turcia si inapoi (cel mai probabil participind la benzina intr-unul din echipajele ce pleaca din Bucuresti), mincarea la comun si curatatul barcii. Plecarea este Vineri dimineata, 29 Aprilie, din Buc. Intoarcerea va fi Simbata 7 Mai. Pentru detalii ma puteti apela la 074 100 5210. 

bogdanbuciu

ma impusc

si mai impusc pe Vali ca nu a luat forum cu smiley din ala care-si da cu tesla

Uita-ti cum Aurelian isi consolideaza reputatia de MosCraciun.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Hetruc G

Lasa smiley-ul in pace ca te servesc io cu tesla. :-X

HOME MADE

<ma impusc

si mai impusc pe Vali ca nu a luat forum cu smiley din ala care-si da cu tesla

Uita-ti cum Aurelian isi consolideaza reputatia de MosCraciun.>

...... ;D si cum ramine cu gagica din avatar,daca-ti dai cu tesla!?

ghrt

Gagica din avatar e deja b?b?tie acum, nu vezi c? poza e alb-negru?!   ;)

bogdanbuciu

Home made, sunt in negocieri cu alta fata acum daca asteia nu ii plac outzele tumefiate. Adevarul e ca si mie imi plac mai mult mangaiate, dar situatia o impune.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Ciby

Buciule, daca poza din avatar este de la vreun antrenament al echipei tale, am mai fi amatori sa ne inscriem in lotul tau de juniori, dar numai daca mai ai locuri, la prescolari! ;D

stavride

Citat din: Ciby din Aprilie 29, 2011, 09:31:41 AM
Buciule, daca poza din avatar este de la vreun antrenament al echipei tale, am mai fi amatori sa ne inscriem in lotul tau de juniori, dar numai daca mai ai locuri, la prescolari! ;D

Direct la sugaci cu voi :).
Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

bogdanbuciu

la ora asta deja faptul ca suntem in alta galaxie cu offtopicul numai deranjeaza pe nimeni, skippertrainingul fiind ireversibil, oamenii au luat calea Bizantului.
Deci sa va lamuresc,
poza este facuta in sala de antrenament, dar deja este trecuta, noi am incheiat de cateva luni pregatirea la sala, am iesit pe apa si noile mele sportive la grupa de sugari sunt cele doua:
   
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

stavride

Citat din: bogdanbuciu din Aprilie 29, 2011, 02:43:02 PM
la ora asta deja faptul ca suntem in alta galaxie cu offtopicul numai deranjeaza pe nimeni, skippertrainingul fiind ireversibil, oamenii au luat calea Bizantului.
Deci sa va lamuresc,
poza este facuta in sala de antrenament, dar deja este trecuta, noi am incheiat de cateva luni pregatirea la sala, am iesit pe apa si noile mele sportive la grupa de sugari sunt cele doua:
[/color]
Sugari noi sau sugari ele?
Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

x_petrolist

Citat din: bogdanbuciu din Aprilie 28, 2011, 11:35:48 PM
Home made, sunt in negocieri cu alta fata acum daca asteia nu ii plac outzele tumefiate. Adevarul e ca si mie imi plac mai mult mangaiate, dar situatia o impune.

Spune mai bine daca i-ai adresat celebra ta fraza in germana. Cea pe care i-ai recomandat lui Guzi sa o invete pentru tid TID.

bogdanbuciu

CitatSpune mai bine daca i-ai adresat celebra ta fraza in germana. Cea pe care i-ai recomandat lui Guzi sa o invete pentru tid TID.

In cazul lor, fraza si practica respectiva a (as fi vrut sa) facut parte din prelucrarea pentru protectia muncii, prelucrarea pentru prevenirea incendiilor, prelucrarea pentru .... si apoi m-am trezit, era dimineata......

CitatSugari noi sau sugari ele?
Eu am scris clar, ele sunt din grupa respectiva. Si nu primim baieti in grupa lor.

PS: adevarul e undeva printre randuri
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Vali

Pana la urma s-a bagat cineva in brigada lui Romeo? Din cauza ca a fost asa din scurt, nici n-am avut cum sa conving din amicii mei sa ocupe locurile respective. Pacat ca s-a dat de stire cam cu intarziere, fiindca amatori ar fi fost...
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

HOME MADE

<la ora asta deja faptul ca suntem in alta galaxie cu offtopicul numai deranjeaza pe nimeni, skippertrainingul fiind ireversibil, oamenii au luat calea Bizantului.
Deci sa va lamuresc,
poza este facuta in sala de antrenament, dar deja este trecuta, noi am incheiat de cateva luni pregatirea la sala, am iesit pe apa si noile mele sportive la grupa de sugari sunt cele doua:>

se vede pe ele ca au facut antrenamente....da' mai hranestele si tu cu ceva acolo,sa nu cada din canoe,sau din.................

bogdanbuciu

trebuie sa ne intalnim la reintoarecea skippertrairanitilor sa rezolvam problema cu fetele astea care se alimenteaza neregulat sau invers, ca ii stricam forumul lui nenea asta.


Deci, nu stiu daca s-a bagat cineva in brigada, dar am o presimtire ca nu. As fi mers eu, dar nu se potriveau decat dorinta si oportunitatea, conditiile de la servici, de acasa, din acte(mi-a expirat pasaportul) si poate si bunul simt nu m-ar fi lasat sa particip. Mai ales bunul simt  ;D
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?