Salonul Nautic 2012

Creat de Vali, Februarie 16, 2012, 07:28:13 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Vali

Ei, sa ne vedem noi care o sa venim cu cocutzele pe balta :). Pana una-alta, la capitolul asta Florio ne-a dat clasa si o sa ne mai dea din belsug :D.
@Gigi: vine si articolu' imediat. Pana atunci, sa vad cum buchisesc, nu stiu daca am inteles bine, dar parca Habib zice ca nu stie sa se inregistreze pe forum  ???.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Florio

Voi credeti ca juniorul meu n-a vazut salonul ?  :D  N-avea cum sa scape ocazia, insa a fost in ziua anterioara, tot cu subsemnatul. 

Tata Buciu insa e model: a fost cu fetita cea mare la salon si cu bebelusa la lansarea cartii Marea Sete din seara asta. Surorile au sa ajunga mari in domeniul barcilor, ascultati la mine ! La ce educatie primesc de pe acum .....:)

Captan

Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung (din nou) >:(, dar am plecat in voiaj. Totusi daca cineva are cateva poze v-as multumi. Apropo ce preturi erau la veliere? Dar accesorii? Asa la general. Salutari la toata lumea. Mai am net vreo 2-3 zile, dupa care nu mai stiu.

Vali

Citat din: Captan din Martie 06, 2012, 12:20:03 PM
Totusi daca cineva are cateva poze v-as multumi.

Daca ai acces la Facebook, sunt cateva poze de la serbare aici: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.369469126410184.92298.100000412981448&type=1&notif_t=photo_album_reply
Poze la expozitie nu s-au prea facut, din cauza ca nu prea aveai la ce :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

gvincentiu

#49
Ce naiba sunt eu fara cont de mutrabuc? ;D Nu stiu cum mai respir ???, cum mai traiesc  >:(
Ganduri bune !

Vali

Pai nu-i mare lucru, cine intra acolo trebuie doar sa invete sa apese un buton care in romaneste suna "laic" :). Uite, eu am invatat deja :P.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Florio

#51
Citat din: Vali din Martie 06, 2012, 02:21:25 PM
Pai nu-i mare lucru, cine intra acolo trebuie doar sa invete sa apese un buton care in romaneste suna "laic" :). Uite, eu am invatat deja :P.

Deci se intra pe Facebook cu prea putina piosenie :) .  E un domeniu laic .

Vali

Citat din: gvincentiu din Martie 06, 2012, 01:28:39 PM
Ce naiba sunt eu fara cont de mutrabuc? ;D Nu stiu cum mai respir ???, cum mai traiesc  >:(

Citat din: gvincentiu din Februarie 13, 2012, 10:11:19 AM
Jos cenzura  :-X, jos ACTA  :-X- vrem originalul ! ;D

Citat din: gvincentiu din Martie 07, 2012, 08:55:37 AM
Am scos artileria grea: 10 voturi prin proxy.  :-[ Ori suntem pirati ori nu mai suntem  :)

Cred ca tocmai am descoperit eminenta cenusie care a cauzat caderea de azi a mutrabook-ului :D. Vince, ce zici, ma primesti si pe mine in Anonymous ;D?

"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

gvincentiu

Cred ca mi se trage de la un chinder cu surprize  ;D
Ganduri bune !