Intalnire la Sulina

Creat de republicii, Iulie 08, 2012, 09:44:33 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

republicii

Salut! Este cineva sau merge cineva la Sulina in perioada 13-17 iulie daca DA poate ne intalnim la o bere acolo sau prin apropiere ,eu plec cu barca di Tulcea vineri 13 iulie spre Sulina.

Vali

E foarte posibil sa ne intalnim, noi vom cobori in balta tot in urmatorul weekend, cu barca albastra de la avatar, dar destinatia va fi Sf. Gheorghe. Totusi, distanta dintre Sulina si Sfantu nu e asa mare, deci cred ca avem toate sansele s-o punem de o saramura  :D. Mai ales ca in zona este si Florio, si se aude ca si gashca de pe eurosail.ro o sa faca mult-asteptatul eveniment Barcaweek. Daca mai punem la socoteala ca tot atunci in balta va fi si seful de pe Barcaholic, se anunta un weekend tare interesant ;).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

republicii

Salut Vali! Atunci astept un semn daca gasim un loc comun si apropiat de ambele tabere poate poate...oricum nr.meu de tel.0763637013.

Florio

Confirm prezenta in delta :) .
Ajung sambata la Jurilovca si foarte posibil ( daca avem vant bun) sa poposim la Sarichioi sau Enisala, la festival . Duminica tot asa, iar de luni plecam catre Sfantu si Sulina .

P.S>
Avem o singura problema, un antirabic de facut, miercuri . Daca gasim in Sfantu sau Sulina, e perfect. Daca nu, va trebui sa plecam la o unitate medicala care sa aiba asa ceva.
In rest, numai de bine :D !