Iesim la o bere (in Galati)?

Creat de blue marlin, Mai 13, 2011, 10:31:35 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Mihaif99

Citat din: Vali din Ianuarie 24, 2012, 11:00:04 PM
Mama mia ce liniste pe forum :). Cred ca stiu motivul: in seara asta, barcagiii galateni ne-am adunat din nou dupa un an la Corabia Piratilor. Deci pe cand discutiile erau in toi intre Vince, Andrei, Cristi bradutzu si Vali, plus familiile, am fost sunati de la Bucuresti de un om plin de veselie, care ne-a trimis salutarile lui calde: Razvan capitanu, care ne-a povestit cum slefuieste el gheonderele :D. Cu ocazia asta il salutam si noi, cu parere de rau ca nu suntem mai aproape. Pacat ca n-au ajuns in seara asta Mihai, Boris, Blue Marlin si Laurentiu, dar oricum timp este, ne-om gasi noi. Mai ales ca am vorbit cu Razvan sa ne vedem cum da firul ierbii, incepand de la Brates si pana la Razelm sau mare ;).


Invidia ma roade pe dinauntru!

capitanu

Da-i drumu, sa te roada si pe dinafara  :D

bogdanbuciu

Iesim la o bere in Canada?
acu fara misto, imi mai trebuie un mic sut in cur si m-am tirat, mai ales ca acolo cred ca gasesc mai multe esente de lemn decat acilea
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

Mihaif99

Bogdan,

Iti stau la dispozitie cu toate informatiile de care ai nevoie, daca pot sa ajut, sa intelegi si ce este, dar si ce nu este misto.

Ca sa folosesc si eu o figura de stil, daca esti neconectat s-ar putea sa gasesti in Romania mai multe esente de lemn decat aici :-)  depinde...

Oricum stiu eu, ca daca aterizezi in Canada, vei ateriza la 4000km de Ottawa, ceea ce in sine ar fi o prima miscare buna :)

Florio

Citat din: bogdanbuciu din Ianuarie 26, 2012, 12:51:49 PM
Iesim la o bere in Canada?
acu fara misto, imi mai trebuie un mic sut in cur si m-am tirat, mai ales ca acolo cred ca gasesc mai multe esente de lemn decat acilea

Daca e cu folos, te rezolva prietenii cu "imboldul" in dos :) . Dar stai locului aici si continua cu barcile, ca faci bine ce faci!


capitanu

Daca te duci dupa cainii aia de care am auzit toti in copilarie, nu bate drumul, am eu trei caini frumosi la garaj si pentru tine, ca sa ne ramai aproape le montez si covrig. Am glumit, dupa cum zice si Florio daca este mai bine pentru tine acolo, intoarce spatele la noi ca te ajutam cu totii.  ;D