"Baiaram" la Bucuresti

Creat de modi, Iulie 26, 2013, 12:12:16 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Fritz

Am depus si eu 40 ...in cont . Cred ca maine apare si confirmarea  :)
...trimis de  Lazaroiu.

acig

Depus suma azi;
Gheorghe Cobzarenco ( Acig)
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

felicimond

Salut,

Am revenit dupa o saptamana in Delta, unde am avut zile frumoase si pescuit putin.
Lista ROSIE confirmata de banca, arata azi 28.10.2013, asa:

Antonov Valentin
Buciu Bogdan
Stanga George Bogdan
Iordache Florin Toma
Negut Vlad (kir gutzakis)
Laios Daniel
Visoiu Cristian
Lazaroiu Adri(an)
Cobzarenco Gheorghe


Sold 400 ron


modi

120 ron , respectiv partea mea , a lui Tanase si-a lui Geo , sunt la mine . Ti-i dau cand ne vedem sa stabilim cumparaturile . Asadar adauga-ne la LISTA ROSIE ( am mai spus-o , exista o mica rezerva in ceea ce-l priveste pe Geo . Pana ne vedem aflu clar )

felicimond

Lista ROSIE, arata azi 29.10.2013, asa:

Antonov Valentin
Buciu Bogdan
Stanga George Bogdan
Iordache Florin Toma
Negut Vlad (kir gutzakis)
Laios Daniel
Visoiu Cristian
Lazaroiu Adri(an)
Cobzarenco Gheorghe
Mihai Chitu
Geo
Tanase


Sold 520 ron

corsarul

Eu ajung maine in Bucuresti, in zona Dragonul Rosu...dintre barcagii ...are cineva drum in zona ?
As vrea sa dau banutii, pentru mine si dan-dragos !

felicimond

Din pacate nu am drum in zona si eu locuiesc exact in cealalta extremitate a Bucurestiului. Ramane varianta depunerii in banca, ceea ce sper ca e destul de comod de facut. Numai bine

corsarul

Multumesc !
Ramane sa viram banii !

cosmin91

Am bagat si eu bani, Ghita Alexandru Cosmin.

felicimond

Lista ROSIE, azi 30.10.2013, arata asa:

Antonov Valentin
Buciu Bogdan
Stanga George Bogdan
Iordache Florin Toma
Negut Vlad (kir gutzakis)
Laios Daniel
Visoiu Cristian
Lazaroiu Adri(an)
Cobzarenco Gheorghe
Mihai Chitu
Geo
Tanase
Ghita Alexandru Cosmin

Sold 560 ron

corsarul

#130
Si noi am virat banii !
Trimis de D. Dan-Dragos, 80 ron.... pentru mine si respectiv "dan-dragos".

felicimond

Lista ROSIE, arata azi 2.11.2013, asa:

Antonov Valentin
Buciu Bogdan
Stanga George Bogdan
Iordache Florin Toma
Negut Vlad (kir gutzakis)
Laios Daniel
Visoiu Cristian
Lazaroiu Adri(an)
Cobzarenco Gheorghe
Mihai Chitu
Geo
Tanase
Ghita Alexandru Cosmin
Daus Dan Dragos
Corsaru'

Sold 640 ron

Vali

Intrebare: la cat incepe si la cat se termina veselia de sambata viitoare? Ca sa stiu cum sa-mi fac programul, e nevoie de mine duminica viitoare in Balta Mica a Brailei.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

felicimond

Citat din: Vali din Noiembrie 02, 2013, 02:34:13 PM
Intrebare: la cat incepe si la cat se termina veselia de sambata viitoare? Ca sa stiu cum sa-mi fac programul, e nevoie de mine duminica viitoare in Balta Mica a Brailei.

Cred ca ora de incepere depinde in primul rand de voi, cei care veniti din afara Bucurestiului, asa ca ar trebui sa faceti o propunere. In al doilea rand, depinde si de timpul necesar ceaunelor sa stea pe foc si aici, numai Modi stie raspunsul. Ora de plecare e dupa programul si voia fiecaruia.
Ar mai trebui lamurit si cine din provincie are nevoie sa fie preluat. Doar de Dany imi amintesc ca a ridicat problema si daca stim ora si locul unde ajunge microbuzul, ne putem organiza.

dany

SALUT! O parte de problema s-a rezolvat .Eu am sa vin in bucuresti pe 8,deoarece vreau sa vizitez o persoana mult iubita [am sa va dau detalii la intalnire]si pe 9 dimineata am sa apelez pe unul dintre binevoitorii aici de fata sa ma preia de undeva , si sa ma duca la adresa unde se v-a tine Festivalul MODI!!!!cu cat mai repede cu atat mai bine! ,pt.ca doua maini in plus conteaza la pregatirea celor necesare...fac orice  este necesar pt. bunul mers al lucrurilor.Zilele astea o sa stabilim si detaliile . :D