Planuri de Rata Lemnoasa

Creat de bogdanbuciu, Mai 22, 2011, 11:17:48 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bogdanbuciu

Cumpar, dar nu de la ei, planuri de WooooodDuck, preferabil in format electronic.

De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

Vali

Salutare, vă dă braconieru planu' complet, da nu electronic, ci 1/1  ;). Tot ce mai trebuie e să mă lăsaţi sa-mi termin raţa, dupa care planurile zboară la voi, bineînţeles gratis, că altfel se lasă cu fugăreală  ;D.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

stavride

Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

bogdanbuciu

De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

CrocodiluDiluDilu

Citat din: bogdanbuciu din Mai 22, 2011, 11:17:48 PM
Cumpar, dar nu de la ei, planuri de WooooodDuck, preferabil in format electronic.



Te apuci iar de construit? Daca da, spor la treaba, astept povestea ...
Life in color!

stavride

Citat din: CrocodiluDiluDilu din Mai 24, 2011, 02:07:58 PM
Citat din: bogdanbuciu din Mai 22, 2011, 11:17:48 PM
Cumpar, dar nu de la ei, planuri de WooooodDuck, preferabil in format electronic.



Te apuci iar de construit? Daca da, spor la treaba, astept povestea ...

Crocodilule, mai povesteste si tu ceva aici. Calatorii, cuvinte, orice.
Dacă vrei să construieşti un vapor, să nu începi prin a-i trimite pe oameni după lemne, cuie, unelte, sfori şi alte materiale. Învaţă-i întâi să tânjească după marea îndepărtată, nesfârşită.

CrocodiluDiluDilu

Cand o sa am ceva de spus, o voi face, desigur. Deocamdata insa tac si ascult.
Life in color!

Vali

Lasă Kirule că cel mai mult tac eu, faţă de câte am de povestit  ;D. Da lasă că-mi dau eu drumu la iubire şi desenez multe veselii pe aici  :P, numai să termin odată cu reparaţiile la dubele de Dunăre, că a început din nou scrumbia şi mă fugăresc braconerii dacă nu le dau gata dubele la timp  ::).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

iliviu

off-topic:
(Faceti ceva la scrumbia aia, sa urce si pana la Giurgiu. Ca nu i-am vazut culoarea de ani de zile)  :'(

Schulze Surfrider 15-115hp

Vali

Liviu, tot ce putem face e sa imputinam braconerii, ceea ce e mai greu decat sa impiedici tiganii sa se inmulteasca  ;D. Daca vrei scrumbie, caman la tabara, ca daca-l mai prindem pe Legendaru, oameni suntem  :P.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

mugurescu

Citat din: iliviu din Mai 26, 2011, 11:55:09 AM
off-topic:
(Faceti ceva la scrumbia aia, sa urce si pana la Giurgiu. Ca nu i-am vazut culoarea de ani de zile)  :'(



Stai bland ca nici la Galati nu sare scrumbia-n barca. Ceva rizeafca si restul... vantura astia apa pe aici cam de pomana ???