Barca +motor+ peridoc de vanzare!

Creat de Fritz, Septembrie 19, 2013, 02:33:21 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Fritz

Barca ,peridoc si motor de vanzare.  1500 euro.
Barca 4m x 1.6  ..80 kg  din fibra ( stratimat+ tesatura ) cu gelcoat ...facuta ca pt mine. Carena e de barca de curse ...redane longitudinale si doua redane transversale ...40 km/ora cu 2 persoane ..cu motorul de 15 cai ...consum 5l/ora. 
Peridoc artizanal  inmatriculat  (350 kg ) ...basculabil . iTP si asigurare valabile.
Motor Selva 15 / 2T  powerhead-ul ca nou.  Am si piese de schimb...aprinderi, carb, rotor pompa ...elice.

B3 Selva15

Separat  Barca 701 euro !!! :)
Barca +peridocul =1000 Euro.
Motorul nu-l vand separat...

adylazaroiu_2003@yahoo.com

carver


Robby


bradutzu

ca si curiozitate: daca as pune motorul meu de 40 cp esteprea greu pentru ea? sau il poate duce?
Sa auzim numai de bine!

Fritz

#4
Nu mai e valabil. Barca s-a vandut.  Barca a fost 701 euro !  Cred ca am scris destul de clar.
M-au mai sunat vreo 2 pt. peridoc ...Nu-l mai dau. Mai am o barca ...care acum e pe peridoc.

Bradutzule...Oglinda barcutei vandute ar tine un 40 de cai ...dar barcuta e facuta pentru 15-20 de cai . Cu 25 de cai iti cam iei zborul...
Are 80 de kg . Un 40 de cai ca al tau are peste 100.  Motorul mai greu ca barca !!! Nu merge.  ;)

  Pe barca albastra am avut 35 de cai in 2T .  E mai grea, are 110 kg . Scaunele sunt foarte joase ...adica are centrul de greutate statica mult coborat ...La asta ar merge 40 de cai dar tot in 2 timpi . O sa pun Selva 20xs pe ea ...cu o elice supracavitanta ...E cel de pe pilotina .




bradutzu

ok merci!
era de curiozitate!
si pentru barca mea e cam greu motorul dar merge.....
Sa auzim numai de bine!