La Multi Ani .... Dany !!!

Creat de modi, Noiembrie 14, 2013, 07:56:13 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

modi

"...un cadou de ziua mea....47...MULTUMESC ANTICIPAT!!!!..."

...............................................

Mai nene , daca eu am inteles bine , ...... Dany al nostru tocmai implineste 47 de ani astazi !
Sa ne traiesti , nenicule , si sa fi sanatos ! Mult mai mult decat ..... oleaca !  ;D ;D ;D

cristiantutuianu

La multi ani dany sanatate multa si implinirea tuturor dorintelor
Sa traiesti !

bogdanbuciu

daca asa o fi
La multi ani paharnice Dany, la intalnirea viitoare sa te vedem sanatos cu barca gata si iti sunt eu paharnic.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

dany

MULTUMESC BAIETI !!!!Toate urarile de bine si voua .Da bogdane,e pe bune!!!47 ,pe muchie,spun asta deoarece de-a lungul vietii am fost deseori pe ''muchie''.O viata traita deseori la extrem din mai multe puncte de vedere mi-a inalbit parul de la 25 de ani dar nu si spiritul ,i-mi place sa cred asta si incerc s-o dovedesc in fiecare clipa.Nu prea vorbesc mult despre valurile vietii,care uneori erau sa ma innece...Sunt multi care ar fi clacat de mult ,dand vina pe soarta,pe altii,dar eu i-mi asum greselile si incerc sa ma bucur de viata asa cum e....Salut,mii de multumiri!!!   ps:am ratat partida de stiuca de dupa-amiaza,datorita unui curier cu ceva marfa care a ajuns prea tarziu...si maine e o zi  ;) ;) ;)

acig

#4
Dany tata,te urmaresc si imi esti drag;Iti doresc sanatate,multe bucurii ,impliniri si banii necesari pentru a avea tot ce iti doresti !!!!Sa sti,am auzit eu  ca ..nu prea aduc fericirea;(Nu cred ca nu am avut cu ce verifica);
De aceeia iti doresc si acest test de la viata!!!!
LA MULTI ANI!!!
Cu respect,
Acig
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

dany

Acig,cand am cantat impreuna la petrecere m-a uns la suflet.Oameni aspri[dupa cum sunt caracterizati marinarii]dar cat de sensibili...MULTUMESC ,ACIG PRIETENE!!!!

acig

Dany,multumesc ca sunt considerat unul dintre prietenii taii!!!
Daca iese constanteanca, trebuie sa fii alaturi de noi;Sa ne bucuram la ,,maxim"(chiar si cu manutele pe sus) de viata care ne-a mai RAMAS!!!!
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

Florio

Multi ani si din partea mea, Dany !
Sa te inghesuie implinirile in viata, asa cum te-au inghesuit prietenii la festivalul Modi :) . Pastreaza-ti bunele deprinderi cum spus-a Bogdan, ca avem  mare nevoie de ele !

Vali

Si de la Galati multe urari de bine cu ocazia aniversarii tale, Dany :). Si cred ca si de la Braila, de la Adi, si din Delta unde Intersectul n-are acces la net, dar o trage tare cu pescuiala si cu rashpinca :D.

Hai noroc si sa ciocnim un pahar in cinstea lui Dany :)!

"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

cosmin91

LA MULTI ANI !!!! si din partea mea, multe bucurii, sanatate multa, si iti doresc succes cu barcuta care o ai in plan.

dany

#10
MULTUMESC BAIETI!,aceleasi urari de bine va urez si voua!!!!Inseamna enorm pt. mine faptul ca am primit nenumarate mesaje de felicitare de la voi .De cand am intrat in randul capcompascistilor  indraznesc sa spun ca mi s-a schimbat viata...Poate nu credeti, dar din pozele urmatoare va ve-ti da seama ce spun,si astea sunt doar niste exemple vizuale pe care le am acum la indemana:

dany

Acum a doua barca,unde m-am bagat la fibra si am lasat fierataniile deoparte:

corsarul

La multi ani Dany !
PS : ma bucur ca te-am cunoscut  ;)...si sper sa ne revedem cat de curand !

dany


dany

Gata cu laudele si felicitarile!!!!la treaba ciocalailor!!!!M-au obosit postarile astea cu barcile pana am scormonit dupa ele....dar consider ca a meritat.SALUT!  PS:   in zona mea ciocalaul este baza pe care stau boabele de porumb si apropo e mereu tare ;) ;) ;)