Festivalul Razelm

Creat de Florio, Aprilie 15, 2014, 11:45:04 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Florio


Tot din din tolba de calatorii nepovestite din cauza de prea mult plutit pe apa si prea putin stat pe uscat, va mai destainui ceva despre Festivalul Razelm de la Sarichioi .
  Intai povestea din imagini :)  :

http://youtu.be/J3ZvKtnKoFc

cristizz

Foarte frumos, asa cum ne-ai obisnuit.
Abia astept sa termin lucrarile la a mea si sa o dau la apa.
Intre timp, mai scormoneste in arhiva, te asteptam sii cu alte materiale.

Florio

Citat din: cristizz din Aprilie 16, 2014, 07:19:46 PM
Foarte frumos, asa cum ne-ai obisnuit.
Abia astept sa termin lucrarile la a mea si sa o dau la apa.
Intre timp, mai scormoneste in arhiva, te asteptam sii cu alte materiale.

Am inteles, nu esti interesat sa-ti vindeci maladia, ci vrei sa o cronicizezi :) .
In cazul asta cui pe cui se scoate, o sa mai povestesc niste calatorii, macar sa stiu ca n-ai scapare !
Spor la lucru si sa iti dam barca la apa cat mai curand .

byteworks

Foarte frumos, am stat lipit la vizionare, ca de obicei. Numai ca celor ce s-au si repezit sa-si consolideze convingerea lor in succesul Mac-ului, mai usor ca nu-i asa. E vorba de un intreg complex, natura, apa, velier, familie, pasiune si talent, si un schiper sa le faca sa imbine.

Respect si oarece invidie, da' ma tratez. La mai multe Florio!

Florio

Citat din: byteworks din Aprilie 16, 2014, 08:49:22 PM
Foarte frumos, am stat lipit la vizionare, ca de obicei. Numai ca celor ce s-au si repezit sa-si consolideze convingerea lor in succesul Mac-ului, mai usor ca nu-i asa. E vorba de un intreg complex, natura, apa, velier, familie, pasiune si talent, si un schiper sa le faca sa imbine.

Respect si oarece invidie, da' ma tratez. La mai multe Florio!

Sa ne fie verile pline, Cosmin :) !
Eu am permanent in minte senzatia pe care mi-ai dat-o atunci, demult, la calatoria ta spre Sulina. Atat de exotica mi-a parut trecerea ta in barcuta aceea mica printre navele cele mari, iesirea catre far, totul.  Mi-a inflacarat imaginatia, te vedeam aventurandu-te intr-un capat de lume.
Si mie imi plac aventurile :) !