Mercury 9,9 CP

Creat de kimi, Mai 26, 2014, 05:36:45 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

kimi

Mi-a trimis un prieten din Italia un Mercury 9.9 CP , 4 timpi , cizma scurta , comanda la maner , fara acte , motorul arata foarte bine .
Cam ce suma credeti ca valoreaza ?

pelicanul

Citat din: kimi din Mai 26, 2014, 05:36:45 PM
Mi-a trimis un prieten din Italia un Mercury 9.9 CP , 4 timpi , cizma scurta , comanda la maner , fara acte , motorul arata foarte bine .
Cam ce suma credeti ca valoreaza ?

Din ce an?

kimi

2005 parca , ma uit maine pe placuta si detaliez .

bradutzu

www.probarca.ro
intra si selecteaza motoarele de puterea asta si vezi cat se cere in piata
este cam cel mai mare site din Romania de profil
Sper sa nu se supere Vali pe mine!
Vali, dk nu e in regula, te rog sa stergi linck-ul!
Salutare!
Dk trebuie sa ii dai prietenului banii pe el si vrei sa vezi valoarea lui de vanzare in Italia, iti sugerez sa incerci pe:
www.subito.it/annunci-veneto/vendita/nautica/
hai ca o iau de la Vali!
Sa auzim numai de bine!

Vali

Stai linistit Cristi, nu e nici o problema cu postarea de linkuri. Rolul forumului e tocmai rezolvarea problemelor userilor, inclusiv prin partajarea de informatii utile tuturor.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

kimi

Multumesc pt. informatii , pretul sare un pic de 1000 euro din ce am vazut pe probarca .
Cred ca o sa-l pun si eu acolo , pt. barcuta mea eu zic ca e prea mic 10 CP .

bradutzu

vezi ca si aici exista sectiune de vanzari si il poti pune foarte bine si aici la vanzare!
Salutari!
Sa auzim numai de bine!

Vali

Citat din: bradutzu din Mai 27, 2014, 11:36:54 PM
vezi ca si aici exista sectiune de vanzari si il poti pune foarte bine si aici la vanzare!
Salutari!

In plus, indraznesc sa sustin ca tranzactiile intre membrii forumului sunt mai de incredere, userii se cunosc intre ei, si n-am auzit pana acum de vreun caz de probleme (am intermediat benevol multe tranzactii).
Bineinteles ca site-urile dedicate au expunere mai mare, dar acolo (cel putin personal) nu prea stiu cu cine am de-a face, si nu-mi plac personajele care ori umbla cu cioara vopsita, ori se tiganesc la bani ca la talcioc.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau