La Multi Ani 2015

Creat de cristiantutuianu, Decembrie 31, 2014, 09:34:01 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

cristiantutuianu

A mai trecut un an în calendar. Am mai parcurs un drum piperat cu bucurii sau tristeţe, reuşite sau dezamăgiri. Sper ca anul care pleacă să ne fi întărit şi dat putere ca în anul care vine să trecem cu uşurinţă de momentele neplăcute, să gândim doar pozitiv, să avem dorinţa de a munci şi ajunge unde ne-am dorit ,de a ne iubi persoanele dragi mai mult decât am făcut-o până acum!
Un an nou fericit!

bradutzu

la multi ani!
de sperat: sper si eu la mai bine pentru toata lumea!
Sa auzim numai de bine!

dany

La multi ani tuturor !!!Sanatate si fericire alaturi de cei dragi.Celor ce sunt pe ape le doresc vreme prielnica si ape prietenoase

ionpescarul

Citat din: cristiantutuianu din Decembrie 31, 2014, 09:34:01 AM
A mai trecut un an în calendar. Am mai parcurs un drum piperat cu bucurii sau tristeţe, reuşite sau dezamăgiri. Sper ca anul care pleacă să ne fi întărit şi dat putere ca în anul care vine să trecem cu uşurinţă de momentele neplăcute, să gândim doar pozitiv, să avem dorinţa de a munci şi ajunge unde ne-am dorit ,de a ne iubi persoanele dragi mai mult decât am făcut-o până acum!
Un an nou fericit!

Speranta moare ultima,ea ne ajuta in tot ce facem .În orice perioada a vieti  e bine sa speram la ceva,sa avem un țel ,asa trecem mai usor peste alte necazuri ,cand ne gandim ,ca peste cateva zile iesim cu barca sau plecam la un pescuit ,sau alte sperante personalizate.
Va doresc sa sperati cat veti trai ,viata va fi mai frumoasa asa.

Florio

La multi ani baieti, multe reusite va doresc, iar noul an sa va aduca tot ce n-a putut 2014 sa ofere !

gvincentiu

La multi ani, domnilor colegi și un vânt bun să ne poarte unde dorim!
Ganduri bune !

lipan

Să vă țină Dumnezeu obiceiul!

Vali

Pentru 2015 doresc barcagiilor pasionati sa-si indeplineasca visele si pasiunea nautica asa cum a facut Rumpi in acest decembrie :). La multi ani, si sa ne reintalnim cu bucurie pe ape si pe forum si in 2015.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

mustatza

Noul an se aşterne înaintea noastră ca un volum nescris cu 365 de pagini goale. Vă urez să le scrieţi numai cu lucruri bune, împliniri şi fericire pentru ca la sfârşitul volumului să-l citiţi cu bucurie.
Un An Nou fericit!


Moshu

LA MULTI ANI, multa sanatate si un 2015 exact asa cum vi-l doriti!
I'll never ask for forgiveness, my sins are all I have ...

Gabytzu


tiganusmc

Fishing cheaper than therapy

ss

Un an mai bun si mai mult timp petrecut leganati pe ape!

renata

Un an nou fericit cu multe bucurii satisfactii si impliniri La multi ani 2015 !!!

cristi_pescar

De obicei, cei ce cauta fericirea au mai multe sanse sa o gaseasca. Am descoperit pe acest forum oameni carora le place natura, le place sa evadeze din cotidian, le place imaginea unui apus de soare leganati fiind usor de ape. Oameni care cauta fericirea!
Va doresc din tot sufletul sa o gasiti!
La multi ani!