ofer gratis 1.5 lt ulei motor barca 2T , Mallory

Creat de bbl81, Noiembrie 15, 2016, 01:04:53 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

bbl81

Ofer acest ulei colegilor de forum pentru ca nu mai am motor 2T. O sticla neinceputa, si una pe jumatate. Ridicare personala din Tm sau trimit prin curierat, dar nu prin posta deoarece nu am timp sa merg la posta. Primul sosit, primul servit, deci lasati mesaj aici pe pagina.
Mircea.
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

momaul

Salut.Ma inscriu si eu,bineanteles daca nu-l vrea cineva din TM.

mariusm piesenoi111

Bravo domle'
Frumos gest......cum merge motorul cel nou?

Florio

Citat din: mariusm piesenoi111 din Noiembrie 15, 2016, 07:04:21 PM
Bravo domle'
Frumos gest......cum merge motorul cel nou?

Nu ti-am zis? Oameni de calitate printre plutitorii pe ape :) .
Bravo, Mircea, frumos gest.

bbl81

salutare dragilor,

@marius-piesenoi111 motorul mergea f bine acum vre-o luna jumate cand m-am dat cu el ultima oara. de atunci, sta , la fel de bine in garaj.pentru ca ploaie, pentru ca frig , pentru ca putine weekend-uri.

@Florio-asa este, si asta am mai vazut prin discutii pe acest forum, ma bucur ca ne putem ajuta intre noi, si ca avem o comunitate mai 'palpabila', si nu doar niste caractere care isi dau cu parerea din spatele calculatorului.

:)

"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

bbl81

Citat din: momaul din Noiembrie 15, 2016, 05:40:22 PM
Salut.Ma inscriu si eu,bineanteles daca nu-l vrea cineva din TM.

dupa regula 'primul sosit, primul servit', @Momaul, te rog sa imi trimiti adresa si nr de telefon pentru livrare prin curier.

Mircea.
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

momaul

Salut.Multumesc din suflet.Repet,daca nimeni care poate sa-l ridice direct de la sursa nu il doreste si care sa te scuteasca de efortul de al pune la curier ,eu si batranul meu Mercury iti vom ramane recunoscatori.Sper ca poate vreodata,chiar daca uleiul nu ajunge la mine,sa pot si eu sa-ti intorc favorul.Iti trimit adresa mea pe privat.

bbl81

VICTORIEE!!! nu stiam ca este atat de complicat sa trimiti un colet.

Fan 'CUR' ier, a confirmat de ridicare. dupa ce am asteptat cateva zile degeaba, i-am sunat. Raspunsul a fost ca au foarte mult de lucru si momentan nu mai ridica de la adresa clientilor.

Urgent 'Cur' ier, a respins comanda, deoarece ei nu transporta ulei. A trebuit sa sun la ei de pe alt numar, si sa declar ca am de trimis altceva.(am declarat scule de mana).

@momaul, astzi a plecat uleiul in sfarsit.
Mircea.

"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

dany

sunt f. aglomerati acum  datorita black friday....

bbl81

foarte aglomerati, dar puteau sa respinga comanda, sau cel putin sa ma anunte ca nu mai ridica. ei au confirmat, cu numar de comanda, tot tacamul;, doar ca nu au mai venit.
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

momaul

Salut.Multumesc Mircea.Si eu am fost plecat la Deva de duminica si abia acum am reusit sa ma intorc asa ca nu am mai avut timp sa intru pe forum.Sper zilele astea sa stau pe langa casa.

bbl81

cu multa placere. Sa ma anunti doar ca l-ai primit.

multumesc.
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

momaul

Salut.A sosit uleiul,dar cea mai mare bucurie a fost surpriza pe care Mircea a binevoit sa mi-o faca.In pachet am gasit mai multe autocolante cu steagul Capcompas pe care bineanteles abia astept sa le pun pe barca.Mii de multumiri Mircea esti un mare domn.

bbl81

sa va fie cu folos, atat uleiul cat si colantele!   ;)
"O zi proasta de pescuit este mai buna decat o zi buna la munca"

ionitzady

Deci nu voi fi singurul colantat la aBraila , nu ?