Proiect nou

Creat de dany, Octombrie 24, 2018, 06:50:36 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

dany

Salutari!Cine recunoaste modelul?Adusa din italia,turnata in matrita fara gelcoat...
O fac papusa!Se pare ca voi cere sfaturi!!!
poze:::
am niste poze babane...nu reusesc sa le modific...deocamdata

Vali

Salut, ai la Shoutbox link catre un tutorial de upload poze pe server extern.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Vali

Rezolutia optima e de 800 x 600 sau 1024 x 768.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

dany

deci asta e naspa....se vede un rahat...trebuie sa ma las de sportul asta IT-IST!
A fost alta si am sterso

dany


dany

#5
Am pe forum sute de poze,facute ca pulea!..trebuie sa-mi iau concediu sa ma apuc sa le modific...
am sa studiez faza cu flicker...multumesc

dany

Dimensiuni barca
L=4,3M
l=1,74
H max de la chila la copastie =70
H max borduri=52
H oglinda =40[asa cum este acum dar se poate modifica cu usurinta la 50]
M-am uitat pe''barci italiene'' de vorbesc italiana in dimineata asta....Se pare ca ar fi un model de lancia;seamana la corp si cu un model sessa...Nu sunt lamurit.Dupa cum arata [120-130 kg acum,ambele corpuri]

dany

Ma gandesc la o oglinda facuta din rasina poliesterica cu coremat sau altceva...,sa elimin placajul .Parca s-a discutat asa ceva dar nu mai stiu pe unde .Ma ajuta cineva?Sunt colegi care au facut asta?
La dublu fund am sa fac varange si stringheri exclusiv din rasina poliesterica cu stratimat si tesatura tip profil''u''.Spatiile dintre structuri sa le las goale  cu comunicare intre ele  si dop de golire la oglinda[pt.condens sau doamne fere..]Barca fiind dublu corp complet sa bag ceva materiale flotabile intre ele,sau sa las gol-golut?Multumesc de pareri!

dusan

vad ca nu a raspuns nimeni inca, mai functioneaza acest forum?   ca am nevoie

dany

Hello!!!!@Dusan-EEEE.Care-i treaba?

dusan

Eu sa pot urca  pozele de pe mobil le trimit pe wathupp si dup aia le iau din folderul din telefon de la wathupp iamge.  Si e gata modificată în parametri sa poata fi trimisă.  E mai usor asa decât sa pierd timp sa le micsorez cu cine stie ce program.poate tie de ajutor.

dany