Voluntariat

Creat de cristeache, Ianuarie 05, 2012, 11:36:59 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

cristeache

Va salut,

Depun voluntar munca de mus, torn in pahare, intind si curat vele, fac manevre pregatitoare pentru  "dat la apa" barca  si tot ce este necesar contra participarii la o  plimbare pe apa cu velierul.
Pot veni si in provincie... :)


Cristeache.



Vali

Salut Cristi :), ramane intai sa dam gata barcile, dupa principiul "omul gospodar isi face iarna barca si vara sania" ;). Din partea mea esti invitatul nostru, fiindca in 2012 o sa avem ceva barci cu vele la apa la Galati.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Mihai Irimia

Citat din: Vali din Ianuarie 05, 2012, 11:53:16 AM
Salut Cristi :), ramane intai sa dam gata barcile, dupa principiul "omul gospodar isi face iarna barca si vara sania" ;). Din partea mea esti invitatul nostru, fiindca in 2012 o sa avem ceva barci cu vele la apa la Galati.

Vali, tu ai un suflet mare...tu aratale vela, eu motorul, sunt prietenii nostrii, care in loc de sange le curge pasiunea prin vene

Mihai Irimia

Citat din: Mihai Irimia din Martie 23, 2012, 09:07:12 PM
Citat din: Vali din Ianuarie 05, 2012, 11:53:16 AM
Salut Cristi :), ramane intai sa dam gata barcile, dupa principiul "omul gospodar isi face iarna barca si vara sania" ;). Din partea mea esti invitatul nostru, fiindca in 2012 o sa avem ceva barci cu vele la apa la Galati.

Vali, tu ai un suflet mare...tu aratale vela, eu motorul, sunt prietenii nostrii, care in loc de sange le curge pasiunea prin vene

uf, ce fel am scris, fara gramatica, dar ma intelegeti