Pescuitul, boala grea :)

Creat de Vali, Februarie 08, 2012, 09:31:30 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

bradutzu

vesti de la Dunare!
azi la spinning, un somn de 173 cm
Sa auzim numai de bine!

renata

Citat din: bradutzu din Martie 14, 2015, 10:58:47 PM
vesti de la Dunare!
azi la spinning, un somn de 173 cm
Iaca aici s-au intilnit dorinta vointa somnul si cu bucuria , felicitari si fir intins si in celelalte partide!


dany

Ma asteptam la ceva mai mult Cristinel ,tata  :o ;D    BV.ma  baiatule !!! Ai spart gheata pe anul asta ,si nu cu securea ci cu dinamita!!!
Spune-ne  cum s-a petrecut ....de la lanseu pana l-ai vazut in barca  !!

ziuamarinei

Ma da cam pare mic :) ,sau esti tu inalt :D

bradutzu

Pe viitor am sa pun pe altcineva sa tina pestele in poza sa para si eu mai mari ca la cei 2m ai mei.........
Sa auzim numai de bine!

ionitzady

Cristii adu-l pe la mine sa nu fie bonlav , ca pare cam palid , nu de alta dar sa nu-ti fie rau

Fritz

 Si mie imi pare cam galben ... Cu vreo 10 ani in urma am mancat unul de 10 kg in 3 insi ...cu mamaliga si mujdei ...si l-am udat cu bere vin alb palinca si iar bere...Mama ce rau mi-a fost ... ::) ...pe bune...Nu mancati !!!! ca va ingalbeniti !!! :D :D :D!!!

ionitzady

pai da mai Ady , daca nu mai avem noi grija de noi intre noi ... , atunci degeaba ne mai '' iubim '' pe forumul asta

Fritz

#624
 Felicitari Bradutzu pentru captura !!! sper ca e in tigaie acum !  :) Eu iar n-am prins nimic. Am gasit o barja in fundul curtii si n-am putut iesi ... :o ::) ;D ;D ;D
nici arunca cu lanseta  ;) ;D ::) ...Astia de la Navrom Galati ...au lasat-o si-au plecat.
\ O sa-i ridic stergatoarele .?!> Lasand gluma la o parte ..e ditamai barja, neagra, ancorata si nesemnalizata. nu are nici o luminita.
Am luminat-o aseara cu lanterna ( bate 500M) ..Nu am vazut nimic...un pic de ceata o face invizibila .
Revenind la pescuit... Deci iar n-am prins nimic...dar m-am dus in piata la Obor... Peste cacalau...Am luat un avat de 2 kg la 10 lei kg...Trage la portofel !!! ;D Acum e in cuptor.
Deci se pare ca ar mai fi peste pe Dunare... ;D
Scrumbia era 22...

bradutzu

Sa auzim numai de bine!

bradutzu

un vis pe care nu am indraznit macar sa il visez devenit realitate: somn la spinning de 236 cm prins de Cristi si Larry
Sa auzim numai de bine!

tiganusmc

Citat din: bradutzu din Martie 23, 2015, 01:25:36 PM
un vis pe care nu am indraznit macar sa il visez devenit realitate: somn la spinning de 236 cm prins de Cristi si Larry

Bine , man !
La mai multi si mai mari ;)

Fishing cheaper than therapy

iulian_cioclin

 Cred ca avea vreo 80-90 kg. Prins pe cicada?

dany

Nici n-am curaj sa comentez :o!!!!!!!!!!!!