Glume - Bancuri - Ha Ha Ha

Creat de stavride, Mai 03, 2011, 10:53:19 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

stefand600

Super tare! Am avut o mica conversatie cu el pe OLX. Asculta manele, mananca seminte si mai mult, cred ca a gustat si din lebedele din Viena. Din pacate ne reprezinta in UE. Trist dar adevarat.
Stefan D

dany

Stefane,ai vb.cu el presupun sa-l pui la punct...Ai avut cat de cat succes sau este irecuperabil?

Intersect

Am cumparat de pe internet un dispozitiv care promitea sa-mi reduca semnificativ consumul de combustibil al masinii. Pe cutie era notat un numar de telefon, iar sub el scria "In caz de functionare necorespunzatoare".
L-am montat, m-am plimbat dar dupa vreo 3 saptamani nu am simtit nicio economie asa ca m-am hotarat sa sun la numarul de pe cutie.
Era Ionel, un sofer de tir care dadea motorina cu 3 lei.
Born to fish,forced to work!!!

Betto

O tipă tatuată din cap până în picioare făcea plajă la nudiști.
Un tip vine lângă ea, o studiază atent din cap până în picioare și apoi o întreabă politicos:
- Nu vă supărați, cumva pe pulpa stângă aveți un tatuaj cu zâmbetul lui Iliescu?
- Da domnule, el este.
- Doamnă, cât îl admir pe acest om... îmi dați voie să-l pup?
- Pupă-l domnule, dar apoi pleci!
- Mulțumesc mult, doamnă!
Pupă omul pulpa stângă, după care iar întreabă:
- Dar pe pulpa dreaptă îl aveți tatuat pe domnul Constantinescu?
- Da domnule.
- Îmi dați voie să-l pup?
- Pupă-l, dar te rog să pleci apoi!
Îl pupă și pe Constantinescu, și înainte să plece întreabă din nou:
- Doamnă, cumva între picioare, cu mustăcioară și cam rânjit e cumva Drak'nea?
- Da.
- Doamnă, lăsați-mă neapărat să-i dau 3 pou_li în gură, că atât m-a enervat !!!...

bobinuta

Toate cele bune !
Cezar

#Canal Youtube

pelicanul

-Înțeleptule,cum faci de te înțelegi așa bine cu toti proștii?
-Îi aprob întotdeauna.
-Nu cred că asta e motivul.
-Ai dreptate.

Florio


AdrianZUZ

Citat din: Florio din Octombrie 16, 2018, 10:24:44 AM
Cum spunea Dinică: mâna întinsă care nu spune o poveste, nu primește nimic :)

Da, da, dar mai are omul si elicea universala, panaceu universal, face bine la viteza si consum .... nici nu conteaza ce motor ai ;D

https://www.olx.ro/oferta/elice-motor-barcasigilata-mercury-laser-ii-quicksilver48-16546-a41-21p-ID8Efkh.html#7f5bc571ad


bluewave

"No Whistling on Board"

Alex1958

Fiica in varstã de 16 ani isi invitã tatãl si mama sã se aseze pe canapeaua din sufragerie pentru a le spune ceva:

•Mamã, tatã,....sunt insãrcinatã !
•Cine a putut fi porcul ordinar, nesimtitul, nenorocitul, animalul care si-a bãtut joc de tine? Dacã pun mana pe el in clipa asta, il omor !!!!! explodeazã mama fetei.
Foarte calmã, tanãra ia un celular si formeazã un numãr.
In mai putin de 15 minute in fata casei franeazã energic un "Ferrarri Scaglieti 512" argintiu si, in mai putin de 2 minute, in cadrul usii apare un bãrbat elegant cu pãrul usor grizonant, imbrãcat intr-un costum "Armani" impecabil, cu un imens buchet de trandafiri in brate :
- Iubitã doamnã, stimate domn, vã rog....
- Ce sã ne mai rogi mãgarule, pedofil nenorocit....Incepe mama....
- ....sã mã ascultati....
- ...care ti-ai bãtut joc de fructul tineretii copilului nostru....!!!
- Conditia si pozitia mea socialã nu-mi permit sã o iau de sotie pe fiica dumneavoastrã. Dar, dacã copilul nãscut de aceasta va fi bãiat, va primi cadou de botez o fabricã de piese auto, un supermarket, un restaurant de lux, un apartament de 300 mp in centrul Bucuresti-ului, o vilã pe litoral si o vilã la munte. Dacã va fi fatã, va primi la botez o fabricã de confectii, o casã de modã "haute couture", un supermarket si de asemeni un apartament si cate o vilã la mare si la munte. Dacã vor fi gemeni, vor primi cate o fabricã de procesare a cãrnii, cãte o fabricã de produse lactate, cate un apartament si cate un pachet de actiuni "Gazprom" fiecare in valoare de 5 milioane €.

Dacã va pierde sarcina...
- I-o mai tragi odatã ! Sa fie clar !!! Interveni tatãl ...

pelicanul

Doi pe o banca. El, tricou mulat, tatuaje. Ea, rochita, sensibila.

Ea: Uite, uite ce minunatie, frunzele ruginite parca curg din copaci, vintul racoros le imprastie pe alei, norii pufosi se fugaresc pe cer, totul este ca un basm.
El: Ce vrei fa, e toamna...

bobinuta

Citat din: pelicanul din Octombrie 29, 2018, 07:29:48 PM
El: Ce vrei fa, e toamna...
;D ;D ;D ;D ;D Beton !

In completare, ia vedeti aici o caruta moderna... cu sonorizare si generator eolian la bord !





Clip video:  https://www.youtube.com/watch?v=ixzrcxhpGuo
Toate cele bune !
Cezar

#Canal Youtube

Betto

https://www.facebook.com/gazetaobserver/videos/547021042403543/?hc_ref=ARTqeXemn_LqSryaLVBi5PzJXcviyF7Y5xlus7vGIgDyUjqeUH-vlGNidnUZpkvxI7I&__xts__
  • =68.ARBwExBsXGPE4WboLx8jS3c6o26HkeK6dFoaT6Noeq4Hb1Bx646ZUXQ4m65XdAXT5dLO-4Clfs_FTfura76Lgd4ncDSQipdV2MrD_DwROdo51UJAbFFSPxkxFTg0jk6qjOitymzjmtKaKUtgxY5iqnjsteagcyiEPbZa-IDSJmqwr6S-uwIM5-PlK5wHqG0uo9LMq6jbFC9cp9w_j3Ci0kTk-cXf8-na9WOpQFP3H4A7UVy-pEyS-tYBN40NT4uUrKwq&__tn__=FC-R

Intersect

Born to fish,forced to work!!!

pelicanul

Umor din spatiul ex-iugoslav:

- Profesorii n-au voie să bată elevii fiindcă n-au terminat Academia de Poliție.


- Eu am fost patriot toată viața, dar astăzi parcă aș putea să și mănânc ceva.


- I-aș spune că e un căcat, dar n-aș vrea să mă iau în gură cu el.


- Trebuie să luăm o decizie: să strângem cureaua sau să ne dăm pantalonii jos.


- Nici în tăcere nu suntem solidari, unii tăcem de frică, alții de rușine.


- Cei mai proști elevi sunt un adevărat bumerang pentru sistemul nostru de învățământ. I se întorc sub formă de miniștri.


- Decolteul e un aparat pentru dilatarea pupilelor.


Read more at: https://eftimie.net/umor-ex-igoslav/