Barca Week 2013

Creat de Florio, Decembrie 28, 2012, 06:41:32 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

pelicanul

De ce nu vii incoace in week-end, sa vedem ce bere se gaseste prin Portul Tomis? Ia uite Mac-urile cum te asteapta!

cristizz

Citat din: Florio din Iunie 26, 2014, 04:14:47 PM
Facem si noi o sedinta la o bere, mai prieteni, si decidem cum ne-o fi mai bine :) .

Doresc sa raportez o prima sedinta de lucru.
S-au cernut 2 concluzii:
1. fetele par ca se inteleg foarte bine, aspect fundamental in reusita unei croaziere viitoare
2. vinul lui Florio este excelent

Florio

Citat din: cristizz din Iunie 27, 2014, 10:32:57 AM
Citat din: Florio din Iunie 26, 2014, 04:14:47 PM
Facem si noi o sedinta la o bere, mai prieteni, si decidem cum ne-o fi mai bine :) .

Doresc sa raportez o prima sedinta de lucru.
S-au cernut 2 concluzii:
1. fetele par ca se inteleg foarte bine, aspect fundamental in reusita unei croaziere viitoare
2. vinul lui Florio este excelent

Da, dupa intalnirea de aseara si discutiile stufoase intre baieti ( CristiZZ, X_Petrolist si cu mine), am realizat inca o data ca babele eliberate din puscarie aveau dreptate: niciodata nu ispravesti ce ai de vorbit cu prietenii :) .
Totodata fenomenul "in vino veritas" a scos la iveala ca avem nevoie de aventura asta, ca de aer !

gadiel

bineeweeee, gata povestea asa brusc.....eu care doream sa vad detalii din aventura voastra.

Florio

Citat din: gadiel din Noiembrie 25, 2014, 02:18:10 PM
bineeweeee, gata povestea asa brusc.....eu care doream sa vad detalii din aventura voastra.

Nu, Gadiel, povestea s-a transformat din Barca Week intr-o croaziera in afara apelor romanesti, pret de, nu una ci trei saptamani :) .
Am inceput povestirea aici pe forum, insa fiind destul de lunga, au mai ramas episoade neistorisite inca. Urmeaza. http://forum.capcompas.ro/index.php/topic,1010.msg15704.html#msg15704