Un barcaholic adevarat

Creat de Levy, Mai 16, 2011, 09:31:32 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

PB

Si cu skiperul in pozitie de lupta

Captan

http://www.antena3.ro/externe/o-adolescenta-de-16-ani-a-facut-inconjurul-lumii-singura-152444.html

Bravo ei, toata stima si respectul. A stiut sa-si indeplineasca visul trecand peste multe greutati.

capitanu

Ma uit doua posturi mai sus si ma gandesc ce ar fi sa puntez Legenda Dunarii si sa ii pun in prova doua tunuri de-alea? Dar daca fac acest efort trebuie musai sa fie functionale.

bogdanbuciu

nu vreau sa pierd aceasta poza asa ca o postez aici pentru posteritate. Legatura cu barcile o fac eu imediat irelevanta: De abia asteptam sa treaca iarna printre altele sa dea firul ierbii.


admine daca stergi poza o sa ai 7 ani de ghinion daca mergi noaptea in padure in porbagajul unei masini.
De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

gvincentiu

O merge ridicata vela cu parusul? ;D
Ganduri bune !

nicu

Fata culcata in iarba
una de N Grigorescu una de Jidvei si mai nou una de Buciu

Vali

Citat din: bogdanbuciu din Ianuarie 22, 2012, 03:30:54 PM
...admine daca stergi poza o sa ai 7 ani de ghinion daca mergi noaptea in padure in porbagajul unei masini.

Din fericire aici nu avem admini :P

Citat din: gvincentiu din Ianuarie 22, 2012, 05:52:34 PM
O merge ridicata vela cu parusul? ;D

Cred ca ai vrut sa spui sa ridici parusul cu ghionderu'  ;)
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

Florio

#22
Citat din: bogdanbuciu din Ianuarie 22, 2012, 03:30:54 PM
nu vreau sa pierd aceasta poza asa ca o postez aici pentru posteritate. Legatura cu barcile o fac eu imediat irelevanta: De abia asteptam sa treaca iarna printre altele sa dea firul ierbii.


Iti place arta, fi-ti-ar firu' de iarba ! :)

SI mie, muzica; ia auzi ce zice Maximilian:

" N-ai  lozu' suficient cat sa-i mentina bronzu' "


http://www.youtube.com/watch?v=gUe5ZL6Mq0Q#ws