"Baiaram" la Bucuresti

Creat de modi, Iulie 26, 2013, 12:12:16 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.


dany

De la bacau ,Dany va ureaza distractie placuta si pofta buna!!!Din pacate nu pot fi alaturi de voi.Va imbratisez cum v-am imbratisat data trecuta!!!dar de la distanta.... :'(

acig

Cu tot regretul maine nu pot  fi prezent;cei 2%  au hotarat de data aceasta;
Va doresc petrcere frumosa,subiecte interesante si mult antren!!!!!
,,Lumea este un loc periculos...   Nu atat din cauza celor care fac rau, cat mai ales a celor care privesc si-i lasa sa faca rau !" Albert Einsten

capitanu

Vin cu Aik, Nanok si posibil 7 metri, Ne vedem maine, O noapte cat mai linistita,

Vali

Mai Capitane, cum sa nu-l aduci tu tocmai pe cumatrul Impaiatu :).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

modi

Cei ce nu puteti veni .... ne veti lipsi ! Dar nu veti lipsi si din discutiile noastre .

...........................................

Ajung la atelier in jur de 11 00 . Ii astept pe cei ce vin .

capitanu

Citat din: Vali din Ianuarie 10, 2014, 11:03:06 PM
Mai Capitane, cum sa nu-l aduci tu tocmai pe cumatrul Impaiatu :).

Este ceva in neregula cu batranul Impaiat, cred ca a luat ceva antibiotic si I-a omorat virusul, Este necesar sa fie virusat din nou probabil, O sa ii dau un telefon in aceasta dimineata,

cristiantutuianu

Sunt convins ca distractia e in toi .Va salut cu respect pe toti.
La mai multe ........si in alte  "ateliere"   ;)

modi

Citat din: cristiantutuianu din Ianuarie 11, 2014, 04:18:42 PM
Sunt convins ca distractia e in toi .Va salut cu respect pe toti.
La mai multe ........si in alte  "ateliere"   ;)

Neata ! ( Hac ! ) ..... Sa traiesti , Cristi ! Salutam si respectam !

( io am facut ochi ..... Despre restu' lumii nu stiu decat ca ..... la un moment dat au plecat de-aici  :o :o :o :o :o )

cristizz

Din nou o distractie frumoasa.
Merci Modi pentru gazduire.

capitanu

Am ajuns cu bine acasa, imbogatiti cu amintiri de la inca o frumoasa intalnire intre prieteni, Asteptam si cateva poze de la cine are la indemana, eu nu le-am descarcat inca,

nicu

Ni vu ni connu (1957)
a fost o petrecere pe cinste cu multe capturi! toata lumea s-a distrat.la un moment dat chiar a fost o discutie despre barci pe ape !a fost prezentat si regulamentul expeditiei si a fost aprobat de toti membrii expeditiei in unanimitate sau cu o majoritate covarsitoare.
1 -fiecare membru al expeditiei este liber sa faca ce vrea!


felicimond

Dupa prima intalnire descopeream calitatile internetului (al forumului) de a aduce impreuna oameni cu pasiuni comune. Dupa aceasta noua intalnire am descoperit lipsurile iremediabile ale net-ului. Nu o sa poata intermedia niciodata cu adevarat relatia dintre oameni. O discutie fata in fata face cat o mie de topicuri. E ca muzica fara timbru, fara de ton. Si cum tonul face muzica...
Le-am simtit lipsa celor care la aceasta intalnire, au lipsit. Cu fiecare as fi avut ceva de discutat.
Este evident ca trebuie sa dezvoltam acest bun obicei. Toate ingredientele lui sunt esentiale. Ceaunul in jurul caruia ne strangem, are rolul lui. Spatiul fara de constrangeri, la fel. Sigur ca sezonul are si el rostul lui. Daca era vara, eram fiecare pe apa lui. Dar asa, in fata unei vicisitudini comune (privarea de ape), oamenii s-au unit.
Multumim Modi ca prin felul tau "poetic" de a fi, ai aglutinat gashca. La mai multe! Probabil ca pana la constanteanca de 1 mai, o sa mai fie timp de o reuniune.

modi

Gata nene , sunt din nou relativ coerent ........

Bun , ..... oricat de coerent as fi , ..... nu stiu cu ce sa-ncep . Asa ca mai bine trec direct la final :

Dragilor , ..... VA MULTUMESC MULT PENTRU PARTICIPARE , VA MULTUMESC CA EXISTATI , MULTUMESC ACELUI MOMENT DE MI-A "ARUNCAT" COMPASUL IN DESKTOP !

Oricand altadata , cu maxima placere !


In mod particular insa , tin sa-i multumesc Home-madeului c-a venit la balaureala bucuresteneasca ! Personal am vrut mult sa-l cunosc . Am intuit in spatele discretei activitati a contului sau exact pe omul pe care ieri l-am privit in ochi , caruia i-am strans mana , pe care l-am avut alaturi la masa .......
Sa traiesti coane !!!!! Milenii !  ;) Sa faci barci la lume !

.........................................

( Niscaiva problemute cu pozele de pe camera . Rezolv beleaua - sper - si revin )

modi

N-are , nene , camera nicio vina !  ;D ;D ;D

.............................................

Pasarea mecanizata a "balariilor" fierte-n ciorba de burta :