In ianuarie ii facem lui Nea Oaie de un an

Creat de ionpescarul, Decembrie 17, 2013, 01:48:11 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

ionpescarul

aici e discutia despre organizarea de anul trecut

http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/view_forum_detalii/i/1/domeniu/null/ppg/1/cauta/null/idf/163865/cautad/null/topforum/null/

de data asta ii vom face pomana  intre 20 si 30 inauarie(daca chiar nu ne permite ianuarie ,mutam la inceput de februarie ,sper sa nu fie nevoie ) ,nu pot spune acum o zi fixa ,pentru ca va fi in aer liber (la bazinul cu apa calda de la Harsova ) fiind in aer liber , ne trebuie o zi mai blanda ,pe care o vom stabili cu 2,3 zile inainte de a pleca. Fiind la bazinul cu apa calda ,,normal ca vom face si bai calde si daca ne tine ? poate combinam si  cu rece din Dunare. Plecam dimineata si ne intoarcem seara  , de regula sambata ,deci, nu trebuie prea mare planificare .
Masa : bors de peste din tacamuri (tuci de 30litri , lemne si trepied iau eu ,vom avea si o drujba la noi ) fiecare isi ia vesela ,paine  bautura , masa si scaun separat.
Toate ingredientele  pentru borsul de peste nu pot depasi 100 ron (probabil le voi cumpara eu ,urmand ca la fata locului sa contribuie toti la cheltuiala)
Nu trebuie lista pentru a controla  cheltuielile , ci doar pentru a ne bucura vazand cu cine ne intalnim si eventual pentru a ocupa toate locurile masinilor folosite.
Ce stiu momentan ?
Din Prahova suntem vreo 3 ,4 persoane care merg sigur.
Mai sunt si de la Bucuresti cativa ,nu stiu cati?
Pana pe 15 ,20 ianuarie avem timp sa ne tot organizam.



modi

Citat din: ionpescarul din Decembrie 17, 2013, 01:48:11 PM
aici e discutia despre organizarea de anul trecut

http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/view_forum_detalii/i/1/domeniu/null/ppg/1/cauta/null/idf/163865/cautad/null/topforum/null/



Sa-i spui lu' Gheorghe de pe Pescuitul ca are cea mai infecta platforma de gazduit un forum .
Pescuitul , din toate forumurile pe care activez , este de-a dreptul "pleistocenic" . PLM , nu-s nici macar in stare sa navighez pe gunoiul ala de forum .........

Cand si daca ai chef sa-mi spui "live" ce-ai de spus ..... suna-ma .

ionpescarul

Citat din: modi din Decembrie 17, 2013, 01:54:34 PM
Citat din: ionpescarul din Decembrie 17, 2013, 01:48:11 PM
aici e discutia despre organizarea de anul trecut

http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/view_forum_detalii/i/1/domeniu/null/ppg/1/cauta/null/idf/163865/cautad/null/topforum/null/







Sa-i spui lu' Gheorghe de pe Pescuitul ca are cea mai infecta platforma de gazduit un forum .
Pescuitul , din toate forumurile pe care activez , este de-a dreptul "pleistocenic" . PLM , nu-s nici macar in stare sa navighez pe gunoiul ala de forum .........

Cand si daca ai chef sa-mi spui "live" ce-ai de spus ..... suna-ma .

Pictore ,acolo e topicul vechi , am facut o trimitere catre  organizarea de anul trecut ,nu are legatura cu nimic altceva , detaliile pentru noua organizare le-am scris si aici si le vom mai completa impreuna cu toti care vor sa vina  ,nu la telefon , doar sti  ca a-si fi bucuros sa vi si tu. (nu iti face nervi acum ,pentru pescuitul.ro  )