La Multi Ani 2015

Creat de cristiantutuianu, Decembrie 31, 2014, 09:34:01 AM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

capitanu

La multi ani! si fie ca in anul care tocmai a veni sa ne putem implini cu totii idealurile spre care nazuim. Sanatate sa ne dea Domnul si sa ne poarte sa ne intalnim pe ape.

Fritz

La multi ani cu sanatate si implinirea tuturor dorintelor . Este vorba despre barci, ape curate , peste ......perversilor !!! ;D ;D ;D
Sa avem un AN MUULT mAI BUN !  :) :) :)
Azi se sarbatoreste Sfantul Vasile ! La multi ani tuturor botezati Vasile !! si cica se bea vin rosu in cantitati nelimitate . :o ca sa va fereasca tot anul de boli ...Asa zic ,,astrele ". Nu zic de care boli ...Vinul trebuie sa fie din belsug.  ;D...Eu m-am conformat ! Inca odata LA MULTI ANI !!!

kir_gutzakis

"Cea mai buna barca e cea pe care o ai sau daca inca nu ai una, cea pe care ti-o poti permite azi; nu pierde timp asteptand sa-ti poti lua barca visurilor. Ia-ti o barca si pleaca azi. O barca de 8 m azi e mai buna decat una de 20 peste 5 ani."-Romeo zis Skipper

gvincentiu

Ieri fuse ziua de nastere si de nume a lui GUZI. Wünsche zum Geburtstag ( La multi ani), oriunde ai fi!  :D
Ganduri bune !

pelicanul

La Multi Ani si va doresc un 2015 asa cum imi doriti si voi mie! :)
Si o dedicatie cu apa, marinari si barci: https://www.youtube.com/watch?v=AYgihyk2N5A