Intrunire de toamna in Delta

Creat de Pupezica, Septembrie 10, 2014, 03:56:33 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 11 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Catalin

Bradutule cu tine eram 4... ca George nu poate sa vina...nimeni de Braila...din Tulcea ...Constanta ...fratiorilor parca deodata nu mai sunt barci pe apa...

Catalin

#151
Asa cum am spus noi vom pleca pe la 6 ..6.30 joi dimineata ...usurel usurel la vale si ne cautam locul de cazare antamat  si va asteptam in Mila 23. Care aveti instalate pe telefoane harti chestii trestii sa aveti la voi. Eu am sa listez de pe google map tot ce se poate lista pentru stanga si dreapta milei 23. Ne descurcam noi cumva. Am niste harti pe sonar/GPS dar inca nu le-am pupat cu scula ...daca reusesc suntem pe cai mari. Sa fim iubiti..o seara buna.

Catalin

rover..daca de la Tulcea la mila 23 este si un alt traseu mai spectaculos da si tu un sfat....asa ca pt prosti cu degetul pe harta ...0751469581.

Gabytzu

Traseu : intrare pe 36, Sireasa , sontea , olguta , mila 23

Catalin


Gabytzu

Ne intalnim pe la tulcea si mergem impreuna

Catalin

daaa...ce bineeee...asa o comitem...

Catalin

Cazare ..ceva a mai auzit cineva ceva ieftin...

Catalin


Florio

Distractii placute si intalnire cu bucurie va doresc ! :)
Cred ca lucrurile se aseaza asa cum e mai bine. Cum spunea cineva mai inainte, nici prea multe barci nu e indicat sa fie.
Cu privire la traseu, daca aveti dubii intrebati-l pe Bogdan, pe GDD. Sau spuneti-i o idee de traseu, cerandu-i parerea.
Imposibil sa nu va dea un raspuns obiectiv.

Vreme buna sa aveti, ca insufletire stiu sigur ca va fi :)

Catalin

Multumim mult Florio...data viitoare poate te avem printre noi...adevarul e ca deja ma gandesc serios la ceva in primavara. Ceva mai bine pregatit si totusi cu mai multi barcagii.

Catalin

http://www.ddbra.ro/media/Ordin%20610-2009_actualizat%202013(3).pdf tine cont cineva de chestiile din PDF-ul asta?? din ce citesc eu cu 35 de lei sunt in regula...sa nu ma cert cu "organul"

Dbr

Salutare,
Voi fi si eu acolo...
Stima tuturor.

Catalin


Gabytzu

eu am platit 100 lei pt barca pe tot anul, dar se plateste si pe sejur. in rest nimic altceva pt barca